COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Tanger Med - Algeciras jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Tanger Med do Algeciras - Prom Alternatywny

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Maroko do Hiszpanii.

Przewoźnicy Promowi - Tanger Med - Algeciras

  • 4 Sailings Daily 1 hour 30 min
  • Get price
  • 2 Sailings Weekly 1 hour 30 min
  • Get price
  • 8 Sailings Daily 1 hour 30 min
  • Get price
  • 36 Sailings Weekly 1 hour 30 min
  • Get price
  • 5 Sailings Daily 1 hour 30 min
  • Get price
  • 8 Sailings Daily 30 min
  • Get price

Opinie na temat Prom Tanger Med - Algeciras

 • "Tan Med"

  Skorzystalismy z Tan Med aby zaosczedzic czas podrozy. Ale niestety obie podroze byly opoznione okolo godziny. Promy z Cueta zawsze odplywaja na czas wiec dodatkowy cczas nie sprawia ze podroz jest dluzsza. Serwis Balearii byl ok ale port nie mial za wiele do zaoferowania, oznakowania byly niewyrazne . Generalnie, polecam raczej wybor Ceuty a nie Tan Med.

  'Alhucemas' travelled on Alhucemas

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Swietna wycieckz"

  Bez przeszkod dotarlismy z Maroka do Hiszpanii. Chociaz dotarlismy do zlego portu, nie wiedzielismy ze port jest tak oddalony od Tangier, wiec daj sobie wiecej czasu na dojazd do portu. Na statku nie mozna uzyc Dirham wiec upewnij sie ze wydasz wszystko przed wyplynieciem, oraz zabierz euro jesli chcesz kawe. Zdecydowanie polecam

  'Ciudad de Malaga' travelled on Ciudad de Malaga

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Prom Tanger Med do Algeciras

Trasa promowa Tanger Med Algeciras łączy Maroko z Hiszpania i jest obecnie obsługiwana przez 6 przewoźników. Balearia obsługuje swoje połączenia do 4 razy dzien, Trasmediterranea 2 razy tydzien, FRS 8 razy dzien, Inter Shipping 36 razy tydzien, AML 5 razy dzien & FRS Iberia posiada polaczenia do 8 razy dzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 31 połączeń promowych dzien na trasie Tanger Med Algeciras pomiędzy Maroko i Hiszpania.

Tanger Med - Przewodnik

Cargo port Tanger-Med znajduje się około 40 km na wschód od miasta Tanger w Maroku. Port otwarty w 2007 roku jest jednym z największych portów w basenie Morza Śródziemnego oraz w Afryce. Drugi etap rozwoju portu rozpoczal się w 2009 roku w celu zaspokojenia rosnącego popytu na usługi portu. Port zajmuje się także ruchem pasażerskim, który zastąpił port miasta Tanger jako miejsca docelowego dla promów przybywających z Europy. Udogodnienia w nowym terminalu to kantor, mały sklep, kawiarnia i bankomat.

Historia Tanger została pod wpływem wielu różnych cywilizacji i kultur, które rządziły miastem od 5 wieku pne. Tanger był schronieniem dla wielu kultur. W 1923 roku, Tanger zostało uznane za status międzynarodowy poprzez obcych mocarstw kolonialnych, i stało się celem wielu dyplomatów europejskich i amerykańskich, szpiegów, pisarzy i biznesmenów.


Algeciras - Przewodnik

Algeciras, położony w południowej Hiszpanii, to miasto portowe, które leży nad Zatoką Gibralta. Algeciras to miasto z silna tradycja, a w tym samym czasie nowoczesne i kosmopolityczne, dzięki strategicznemu położeniu między dwoma kontynentami i jego dużej infrastruktury portowej. Pierwszym miastem, które rzeczywiście istniało na miejscu obecnego miasta było rzymskie miasto Iulia Traducta (1 wiek ne). W 711, Tarik i jego żołnierze znaleziono Al-Yazirat-al-Hadra (Green Island) na rzymskich ruinach. Plaza Alta, centrum społecznego miasta, ma kilka ważnych zabytków, takich jak Kościół parafialny Nuestra Señora de la Palma i małej kaplicy Nuestra Señora de Europa. Dziedzictwo Algeciras w budynkach jest zakończone Ratuszem, Rynkiem w kaplicy Santo Cristo de la Alameda i kaplica San Anton, która tworzy harmonijny zespół z Hospital de la Caridad.

Port w Algeciras znajduje się 20 km na północny-wschód od Tarifa w Río de la Miel, który jest najbardziej wysuniętym na południe Półwyspu Iberyjskiego i Europy kontynentalnej.