AML
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

AML

Africa Maroko Link (AML) oferuje codzienne przeprawy promowe między portem Tanger Med na północnym krańcu Maroko i Algeciras w południowej Hiszpanii.

Firma rozpoczęła swoją działalność w 2016, starając się zapewnić niedrogie i solidne usługi promowe, zarówno dla pasażerów pieszych jak i tych z samochodami, i oferując aż do 8 rejsów dziennie.

Spółka powstała w wyniku fuzji BMCE i przewoźnika Attica, stąd wziął swoją nazwę prom "Diagoras". Statek może przewieźć prawie 1500 pasażerów i 400 samochodów, a ponadto może podróżować z prędkością 21,5 węzłów, co zapewnia szybką i komfortową podróż przez Cieśninę Gibraltarską.

"Diagoras" dysponuje nowoczesnym wnętrzem z 131 luksusowymi kabinami do wyboru. Ponadto znajdziesz tam szeroki wybór sklepów ze znakomitym asortymentem, począwszy od perfum do podstawowych elementów podróży. Jeśli poczujesz głód, możesz udać się do restauracji bądź jednego z wielu barów serwujących gorące i zimne napoje.

Z directferries.pl można znaleźć AML rozkłady jazdy, taryfy i zakupic AML bilety promowe. W stosownych przypadkach będzie mozna również porównac AML z innymi firmami promowymi.

Na pokładzie AML

AML routes and ports

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.