COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Tanger - Tarifa jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Tanger do Tarifa - Prom Alternatywny

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Maroko do Hiszpanii.

Przewoźnicy Promowi - Tanger - Tarifa

  • 11 Sailings Daily 1 hour
  • Get price
  • 36 Sailings Weekly 1 hour
  • Get price
  • 8 Sailings Daily 1 hour
  • Get price

Prom Tanger do Tarifa

Trasa promowa Tanger Tarifa łączy Maroko z Hiszpania i jest obecnie obsługiwana przez 3 przewoźników. FRS obsługuje swoje połączenia do 11 razy dzien, Inter Shipping 36 razy tydzien & FRS Iberia posiada polaczenia do 8 razy dzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 25 połączeń promowych dzien na trasie Tanger Tarifa pomiędzy Maroko i Hiszpania.

Tanger - Przewodnik

Miasto Tanger znajduje się w północnej części Maroka, na wybrzeżu Afryki Północnej, na zachodnim wejściu do cieśniny Gibraltar, gdzie Ocean Atlantycki spotyka się z Morzem Śródziemnym. Miasto było pod panowaniem wielu różnych cywilizacji w czasie swojej długiej i ciekawej historii, która rozpoczęła się w 5 wieku p.n.e. Istnieją liczne projekty rozwojowe trwające w mieście, które obejmuje nowe projekty wzdłuż zatoki dla turystyki, nowoczesna dzielnica biznesowa o nazwie Tanger Centrum, nowy terminal lotniska i nowy stadion piłkarski. Oczekuje się, że nowy port Tanger-Med zapewnieni ogromny impuls dla gospodarki w mieście.

Starożytne fortyfikacje były kiedyś częścią murów obronnych miasta, ale dziś wiele z nich zostało przekształconych na domy prywatne, hotele, muzea i restauracje. Popularne wśród turystów jest Muzeum Kasbah, które znajduje się tuż przy Place du Mechouar i na wystawie są zabytki z epoki kamienia aż do początku 20 wieku, z których wszystkie rzuciły światło na przeszłość miasta. Nie do przeoczenia jest piękna mozaika, która pochodzi z rzymskiego miasta Volubilis oraz warto wybrać się na spacer po Ogrodach Sułtana.


Tarifa - Przewodnik

Miasto Tarifa, w regionie Andaluzja, ma 10 km piaszczystych plaż i jedne z najlepszych warunków do uprawiania windsurfingu w Europie. Tarifa leży przy najwęższym odcinku Cieśniny Giblraltarskiej (11km), na południowym krańcu Europy, gdzie Morze Śródziemne łączy się z Oceanem Atlantyckim, a tym samym oferuje spektakularne widoki na Góry Rif w Afryce. Warto wybrać się na spacer po urokliwej starówce, gdzie można zobaczyć dekoracje z kutego żelaza.

Z Tarifa pływają regularnie promy do Tangieru w Afryce. Miasto ma dobre połączenie komunikacyjne z Algeciras i Sewilla.