Tanger do Tarifa Prom

Tanger Tarifa trasa promowa laczy Maroko z Hiszpania i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. FRS obsluguje do 8 razy dziennie z przeplynieciami trwajacymi okolo 59 minuty gdy Inter Shipping serwis operuje do 7 razy dziennie trwajacym od 1 godz.

To daje 15 przeplyniecia dzien na trasie Tanger Tarifa pomiedzy Maroko i Hiszpania. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Tanger do Tarifa Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Maroko do Hiszpanii.

Tanger - Tarifa Armatorzy Promowi

  • FRS
    • 8 Przeprawy Dziennie 59 min
    • Uzyskaj cenę
  • Inter Shipping
    • 7 Przeprawy Dziennie 1 godz
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Tanger Tarifa

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Tanger Tarifa to samochod + 2 pasazerów.

Tanger Przewodnik

Miasto Tanger znajduje się w północnej części Maroka, na wybrzeżu Afryki Północnej, na zachodnim wejściu do cieśniny Gibralta, gdzie Ocean Atlantycki spotyka się z Morzem Śródziemnym. Miasto było pod panowaniem wielu różnych cywilizacji w czasie swojej długiej i ciekawej historii, która rozpoczęła się w 5 wieku pne. Istnieją liczne projekty rozwojowe trwające w mieście, które obejmuje nowe projekty wzdłuż zatoki dla turystyki, nowoczesna dzielnica biznesowa o nazwie Tanger Centrum, nowy terminal lotniska i nowy stadion piłkarski. Oczekuje się, że nowy port Tanger-Med zapewnieni ogromny impuls dla gospodarki w mieście.

Starożytne fortyfikacje były kiedyś częścią murow obronnych miasta, ale dziś wiele z nich zostało przekształconych na domy prywatne, hotele, muzea i restauracje. Popularne wśród turystów jest Muzeum Kasbah, które znajduje się tuż przy Place du Mechouar i na wystawie są zabytki z epoki kamienia aż do początku 20 wieku, z których wszystkie rzucily światło na przeszłość miasta. Nie do przeoczenia jest piękna mozaika, ktora pochodzi z rzymskiego miasta Volubilis oraz konieczny jest miły spacer po Ogrodach Sułtana.

Tarifa Przewodnik

Miasto Tarifa, w regionie Andaluzja, ma 10 km od piaszczystych plaż, dziewiczej przyrody i jedne z najlepszych warunków do uprawiania windsurfingu w Europie. Tarifa leży 11 km po obu stronach Cieśniny Gibraltarskiej w najwęższym miejscu, na południowym krańcu Europy najbardziej, gdzie Morze Śródziemne łączy się z Oceanem Atlantyckim, a cieszy się spektakularne widoki gór Rif Afryki całej wody. Wąskie brukowane uliczki, upadki jaśminu i piękne rejas kutego żelaza sprawiają Cena stare miasto urocze miejsce na spacer. Oryginalne mury miejskie ażurowa z starożytnego miasta są mocno wplecione w tkankę z bielonymi domami. Jednak wiele z tego co widać dzisiaj został zbudowany w 18 wieku.

Istnieją regularne połączenia promowe między Tarifa i Tanger i autobusowych między Tarifa i Algeciras, około 20 km na północny-wschód i Sewilli około 200 km na północ.