Niestety, Tanger Med - Gibraltar usługa nie jest już dostępna.
...

Promy do Tanger Med - Gibraltar

Serwis Tanger Med - Gibraltar byl operowany przez FRS.

Tanger Med - Gibraltar trasa nie jest już aktywna i obecnie nie ma alternatywnych, bezpośrednich polączeń promowych pomiędzy Maroko i Gibraltar. Prosze przejrzeć nasze trasy, porty, destynacje lub operatorow promowych, aby zobaczyć czy jest alternatywna opcja lub skorzystaj z linków na tej stronie, aby uzyskać dodatkowe informacje.

Możesz także zarezerwować bilety na 1000 innych trasach z naszego pola wyszukiwania.

Tanger Med - Przewodnik

Cargo port Tanger-Med znajduje się około 40 km na wschód od miasta Tanger w Maroku. Port otwarty w 2007 roku jest jednym z największych portów w basenie Morza Śródziemnego oraz w Afryce. Drugi etap rozwoju portu rozpoczal się w 2009 roku w celu zaspokojenia rosnącego popytu na usługi portu. Port zajmuje się także ruchem pasażerskim, który zastąpił port miasta Tanger jako miejsca docelowego dla promów przybywających z Europy. Udogodnienia w nowym terminalu to kantor, mały sklep, kawiarnia i bankomat.

Historia Tanger została pod wpływem wielu różnych cywilizacji i kultur, które rządziły miastem od 5 wieku pne. Tanger był schronieniem dla wielu kultur. W 1923 roku, Tanger zostało uznane za status międzynarodowy poprzez obcych mocarstw kolonialnych, i stało się celem wielu dyplomatów europejskich i amerykańskich, szpiegów, pisarzy i biznesmenów.

Gibraltar - Przewodnik

Gibralta znajduje się na południowym krańcu Półwyspu Iberyjskiego, przy wejściu do Morza Śródziemnego i jest brytyjskim terytorium zamorskim.Mała wyspa graniczy z Hiszpanii i jest głównym punktem w okolicy.Brytyjski wojskowy tradycyjnie zdominowany gospodarki Gibraltaru, ze Stoczni Marynarki Wojennej zapewniając większą część działalności gospodarczej. Jednak ta zmniejszyła się w ciągu ostatnich dziesięcioleci, a szacuje się, stanowią zaledwie 7% lokalnej gospodarki, w porównaniu do ponad 60% w roku 1984. Dzisiaj, gospodarka Gibraltaru jest zdominowany przez czterech głównych sektorach: usług finansowych, hazardu online, statki i turystyka. Gibraltar jest popularnym portem dla statków wycieczkowych i przyciąga wielu turystów dni od ośrodków w Hiszpanii.Rock jest popularną atrakcją turystyczną, szczególnie wśród brytyjskich turystów i mieszkańców na południowym wybrzeżu Hiszpanii. Jest to również popularne miejsce zakupów, a wszystkie towary i usługi są zwolnione z podatku VAT.

Prom kursuje pomiędzy Gibraltar i Tanger w Maroku. Pasażerskich i towarowych statków można znaleźć również zakotwiczone w Harbour Gibraltaru.