Prom Algeciras do Ceuta

Trasa promowa Algeciras Ceuta łączy Hiszpania z Hiszpania i jest obecnie obsługiwana przez 3 przewoźników. Balearia obsluguje swoje polaczenia do 10 razy dzien, Trasmediterranea 5 razy dzien & FRS posiada polaczenia do 5 razy dzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 20 połączeń promowych dzien na trasie Algeciras Ceuta pomiędzy Hiszpania i Hiszpania.

Przewoźnicy Promowi - Algeciras - Ceuta

Średnia cena promu Algeciras Ceuta

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Algeciras Ceuta to samochod + 2 pasażerów.

Algeciras - Przewodnik

Algeciras to miasto portowe w poludniowej Hiszpanii i jest najwiekszym miastem w Zatoce Gibraltarskiej. Algeciras jest glownym wezlem komunikacyjnym oraz miastem przemyslowym. Jego glowne dzialania zwiazane sa z portem, ktory sluzy jako glowny punkt wsiadania pomiedzy Hiszpania i Tanger i innych portow w Maroku, jak i na Wyspy Kanaryjskie. Miasto ma tez znaczacy sektor rybolowstwa i eksportuje szeroka game produktow rolnych z okolic, w tym zboz, tytoniu i zwierzat gospodarskich. Algeciras moze nie byc najpiekniejszym miastem, ale ma swoja indywidualnosc, w przeciwienstwie do niektorych z resortow Costy, jest to bardzo prawdziwe miejsce z atmosfera portu.

Port w Algeciras jest jednym z najwiekszych portow w Europie i na swiecie w trzech kategoriach: kontener, towarowych i przeladunku. Lezy 20 km na plonocny wschod od Tarifa w Río de la Miel, ktora jest najbardziej wysunieta na poludnie rzeka Polwyspu Iberyjskiego i Europy kontynentalnej. Port jest w rankingu 16 najbardziej ruchliwych portow na swiecie. Pomimo ciezkiego toru, wieloryby i delfiny przyplywaja do portu od czasu do czasu.

Ceuta - Przewodnik

Ceuta jest jedna z dwóch hiszpańskich enklaw w Afryce Północnej (drugim jest Melilla). Terytorium miało kilka wladcow zanim Portugalczycy przejęli kontrolę nad miastem w 1415 roku. Od 1580 roku znajduje się pod administracja hiszpańska, ale ma status samodzielnego miasta mimo, że znajduje się na kontynencie afrykańskim, niemal bezpośrednio na południe od autonomicznego miasta Gibraltaru. Miejsca ktorych nie powinno sie przegapić obejmują mury Królewskie i Park Morski. Jeśli jestes chętny na sporty wodne, będziesz zadowolony z wybrzeża Ceuty. Będziesz mogl wiosłować w kajaku, odwiedzić miasto w pojeździe rekreacyjnym i zobaczyc żółwie, delfiny i wieloryby. Ale to wybrzeże jest szczególnie lubiane przez nurków, ponieważ jest to miejsce, gdzie wody Oceanu Atlantyckiego i Morza Śródziemnego spotykają się i mieszają się ze sobą, zachęcając tym samym stałą regenerację jego flory i fauny.

Z miejskiego portu, usługi promowe działają na hiszpański kontynent.