COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Algeciras - Ceuta jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Algeciras do Ceuta - Prom Alternatywny

Przewoźnicy Promowi - Algeciras - Ceuta

  • 5 Sailings Daily 1 hour
  • Get price
  • 11 Sailings Daily 1 hour
  • Get price
  • 16 Sailings Daily 1 hour
  • Get price
  • 5 Sailings Daily 1 hour
  • Get price

Opinie na temat Prom Algeciras - Ceuta

 • "Wspaniale! "

  Bylo wspaniale. Doswiadczenie zycia jako ze morze bylo wzburzone, ale niesamowite!

  'Alborán' travelled on Alborán

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Wyśmienicie "

  Wszystko świetnie, wskazówki dojazdu, obsługa, punktualność, kontakt - polecam

  '' travelled on

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Prom "

  Maly klopot z dotarciem do portu Algeciras ale otrzymalismy wspaniala pomec od pracownikow I podroz do Ceuty byla przyjemna.

  'Alborán' travelled on Alborán

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Prom Algeciras do Ceuta

Trasa promowa Algeciras Ceuta łączy Hiszpania z Hiszpania i jest obecnie obsługiwana przez 5 przewoźników. Trasmediterranea obsługuje swoje połączenia do 5 razy dzien, Balearia 11 razy dzien, FRS 8 razy dzien, FRS 8 razy dzien & Naviera Armas posiada polaczenia do 5 razy dzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 37 połączeń promowych dzien na trasie Algeciras Ceuta pomiędzy Hiszpania i Hiszpania.

Algeciras - Przewodnik

Algeciras to miasto portowe w poludniowej Hiszpanii i jest najwiekszym miastem w Zatoce Gibraltarskiej. Algeciras jest glownym wezlem komunikacyjnym oraz miastem przemyslowym. Jego glowne dzialania zwiazane sa z portem, ktory sluzy jako glowny punkt wsiadania pomiedzy Hiszpania i Tanger i innych portow w Maroku, jak i na Wyspy Kanaryjskie. Miasto ma tez znaczacy sektor rybolowstwa i eksportuje szeroka game produktow rolnych z okolic, w tym zboz, tytoniu i zwierzat gospodarskich. Algeciras moze nie byc najpiekniejszym miastem, ale ma swoja indywidualnosc, w przeciwienstwie do niektorych z resortow Costy, jest to bardzo prawdziwe miejsce z atmosfera portu.

Port w Algeciras jest jednym z najwiekszych portow w Europie i na swiecie w trzech kategoriach: kontener, towarowych i przeladunku. Lezy 20 km na plonocny wschod od Tarifa w Río de la Miel, ktora jest najbardziej wysunieta na poludnie rzeka Polwyspu Iberyjskiego i Europy kontynentalnej. Port jest w rankingu 16 najbardziej ruchliwych portow na swiecie. Pomimo ciezkiego toru, wieloryby i delfiny przyplywaja do portu od czasu do czasu.


Ceuta - Przewodnik

Ceuta jest jedna z dwóch hiszpańskich enklaw w Afryce Północnej (drugim jest Melilla). Terytorium miało kilka wladcow zanim Portugalczycy przejęli kontrolę nad miastem w 1415 roku. Od 1580 roku znajduje się pod administracja hiszpańska, ale ma status samodzielnego miasta mimo, że znajduje się na kontynencie afrykańskim, niemal bezpośrednio na południe od autonomicznego miasta Gibraltaru. Miejsca ktorych nie powinno sie przegapić obejmują mury Królewskie i Park Morski. Jeśli jestes chętny na sporty wodne, będziesz zadowolony z wybrzeża Ceuty. Będziesz mogl wiosłować w kajaku, odwiedzić miasto w pojeździe rekreacyjnym i zobaczyc żółwie, delfiny i wieloryby. Ale to wybrzeże jest szczególnie lubiane przez nurków, ponieważ jest to miejsce, gdzie wody Oceanu Atlantyckiego i Morza Śródziemnego spotykają się i mieszają się ze sobą, zachęcając tym samym stałą regenerację jego flory i fauny.

Z miejskiego portu, usługi promowe działają na hiszpański kontynent.