COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Ceuta - Algeciras jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Ceuta do Algeciras - Prom Alternatywny

Przewoźnicy Promowi - Ceuta - Algeciras

  • 5 Sailings Daily 1 hour
  • Get price
  • 11 Sailings Daily 1 hour
  • Get price
  • 15 Sailings Daily 1 hour
  • Get price

Prom Ceuta do Algeciras

Trasa promowa Ceuta Algeciras łączy Hiszpania z Hiszpania i jest obecnie obsługiwana przez 4 przewoźników. Trasmediterranea obsługuje swoje połączenia do 5 razy dzien, Balearia 11 razy dzien, FRS 8 razy dzien & FRS posiada polaczenia do 7 razy dzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 31 połączeń promowych dzien na trasie Ceuta Algeciras pomiędzy Hiszpania i Hiszpania.

Ceuta - Przewodnik

Ceuta to autonomiczne miasto Hiszpanii znajduje sie na polnocnym wybrzezu Afryki i graniczy z Marokiem. Jest ona oddzielona od Hiszpanii przez Ciesnine Gibralta i znajduje sie wzdluz granicy miedzy Morzem Srodziemnym i Oceanem Atlantyckim.

Atrakcje turystycznych w miescie obejmuja mury Krolewskie, ktore pelnia role ochronna wybrzeza i Morskiego Parku Morza Srodziemnego, ktory obejmuje obszar 56.000 m2 i jest domem dla dwoch jezior slonowodnych, solarium i ogrodow. Park zawiera takze kasyno, restauracje i klub nocny, a przystan znajduje sie obok parku.

Port miasta przyjmuje wiele promow dziennie, z ktorych wiekszosc pochodzi z Hiszpanii. Promy przyplywaja z Algeciras w Andaluzji na poludniu Hiszpanii. Port miesci rowniez niecodzienne statki wycieczkowe. Kursuja autobusy w calym miescie, ktore nie przejezdzaja do sasiedniego Maroka.


Algeciras - Przewodnik

Algeciras, położony w południowej Hiszpanii, to miasto portowe, które leży nad Zatoką Gibralta. Algeciras to miasto z silna tradycja, a w tym samym czasie nowoczesne i kosmopolityczne, dzięki strategicznemu położeniu między dwoma kontynentami i jego dużej infrastruktury portowej. Pierwszym miastem, które rzeczywiście istniało na miejscu obecnego miasta było rzymskie miasto Iulia Traducta (1 wiek ne). W 711, Tarik i jego żołnierze znaleziono Al-Yazirat-al-Hadra (Green Island) na rzymskich ruinach. Plaza Alta, centrum społecznego miasta, ma kilka ważnych zabytków, takich jak Kościół parafialny Nuestra Señora de la Palma i małej kaplicy Nuestra Señora de Europa. Dziedzictwo Algeciras w budynkach jest zakończone Ratuszem, Rynkiem w kaplicy Santo Cristo de la Alameda i kaplica San Anton, która tworzy harmonijny zespół z Hospital de la Caridad.

Port w Algeciras znajduje się 20 km na północny-wschód od Tarifa w Río de la Miel, który jest najbardziej wysuniętym na południe Półwyspu Iberyjskiego i Europy kontynentalnej.