Tarifa do Tanger Prom

Tarifa Tanger trasa promowa laczy Hiszpania z Maroko i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. FRS obsluguje do 8 razy dziennie z przeplynieciami trwajacymi okolo 1 godzina gdy Inter Shipping serwis operuje do 7 razy dziennie trwajacym od 2 godz.

To daje 15 przeplyniecia dzien na trasie Tarifa Tanger pomiedzy Hiszpania i Maroko. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Tarifa do Tanger Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Hiszpania do Maroko.

Tarifa - Tanger Armatorzy Promowi

  • FRS
    • 8 Przeprawy Dziennie 1 godz
    • Uzyskaj cenę
  • Inter Shipping
    • 7 Przeprawy Dziennie 2 godz
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Tarifa Tanger

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Tarifa Tanger to samochod + 2 pasazerów.

Tarifa Przewodnik

Hiszpańskie miasto Tarifa znajduje się w prowincji Kadyks, w regionie Andaluzja w południowej Hiszpanii. Miasto jest popularne wśród surferów, windsurferów i kitsurferow z powodu silnych wiatrów atlantyckich, ktorych miasto często doświadcza. Miasto ma wpływy Maroka, poprzez mury starego miasta i wąskie bielone uliczki, którymi można łatwo przejść do Chefchaouen lub Essaouira. Tarifa oferuje wiecej niz prostu ostatni przystanek w Hiszpanii przed wyjazdem do Maroka. Miasto było rzymska osada, a jego nazwa pochodzi od Tarif ibn Malik, który prowadził muzułmański najazd w 710 n.e, przed główna mauretańska inwazja na półwyspie.

Istnieją regularne połączenia promowe między Tarifa i Tanger oraz autobusowe między Tarifa i Algeciras, około 20 km na północny-wschód i Sewilli około 200 km na północ.

Tanger Przewodnik

Znajduje sie w polnocnej czesci Maroka, na polnocnym wybrzezu Afryki, miasto Tanger lezy na zachodnim wejsciu do ciesniny Gibralta, gdzie Morze Srodziemne laczy sie z Oceanem Atlantyckim. Zbliza sie do medyny, starego miasta, jest Kasbah ktore sa starozytne fortyfikacje, ktore kiedys byly za mury obronne miasta. Dzis, wiele zabytkowych budynkow i palacow Kasbah zostaly zakupione przez Europejczykow i zwrocił sie do domow prywatnych lub przeksztalcone w hotelach, restauracjach i muzeach.Muzeum Kasbah znajduje się tuz przy Place du Mechouar i zawiera rozne zabytki z epoki kamienia po przelomie XX wieku, wyswietlając bogatą historie Tanger. Tutaj mozna zobaczyc dowody z wielu narodow, ktore zamieszkiwaly lub rzadzonych ten region. Nie do przeoczenia jest piekna mozaika pochodzi z rzymskiego miasta Volubilis i miły spacer po Ogrodach sułtana.