Prom Tarifa do Tanger

Trasa promowa Tarifa Tanger łączy Hiszpania z Maroko i jest obecnie obsługiwana przez 2 przewoźników.

Porównaj teraz i wyszukaj najlepszą ofertę dla twojej podróży.

Przewoźnicy Promowi - Tarifa - Tanger

Średnia cena promu Tarifa Tanger

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Tarifa Tanger to samochod + 2 pasażerów.

Tarifa - Przewodnik

Hiszpańskie miasto Tarifa znajduje się w prowincji Kadyks, w regionie Andaluzja w południowej Hiszpanii. Miasto jest popularne wśród surferów, windsurferów i kitsurferow z powodu silnych wiatrów atlantyckich, ktorych miasto często doświadcza. Miasto ma wpływy Maroka, poprzez mury starego miasta i wąskie bielone uliczki, którymi można łatwo przejść do Chefchaouen lub Essaouira. Tarifa oferuje wiecej niz prostu ostatni przystanek w Hiszpanii przed wyjazdem do Maroka. Miasto było rzymska osada, a jego nazwa pochodzi od Tarif ibn Malik, który prowadził muzułmański najazd w 710 n.e, przed główna mauretańska inwazja na półwyspie.

Istnieją regularne połączenia promowe między Tarifa i Tanger oraz autobusowe między Tarifa i Algeciras, około 20 km na północny-wschód i Sewilli około 200 km na północ.

Tanger - Przewodnik

Znajduje sie w polnocnej czesci Maroka, na polnocnym wybrzezu Afryki, miasto Tanger lezy na zachodnim wejsciu do ciesniny Gibralta, gdzie Morze Srodziemne laczy sie z Oceanem Atlantyckim. Zbliza sie do medyny, starego miasta, jest Kasbah ktore sa starozytne fortyfikacje, ktore kiedys byly za mury obronne miasta. Dzis, wiele zabytkowych budynkow i palacow Kasbah zostaly zakupione przez Europejczykow i zwrocił sie do domow prywatnych lub przeksztalcone w hotelach, restauracjach i muzeach.Muzeum Kasbah znajduje się tuz przy Place du Mechouar i zawiera rozne zabytki z epoki kamienia po przelomie XX wieku, wyswietlając bogatą historie Tanger. Tutaj mozna zobaczyc dowody z wielu narodow, ktore zamieszkiwaly lub rzadzonych ten region. Nie do przeoczenia jest piekna mozaika pochodzi z rzymskiego miasta Volubilis i miły spacer po Ogrodach sułtana.