COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Tarifa - Tanger jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Tarifa do Tanger - Prom Alternatywny

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Hiszpania do Maroko.

Przewoźnicy Promowi - Tarifa - Tanger

  • 12 Sailings Daily 1 hour
  • Get price
  • 6 Sailings Daily 2 hr
  • Get price
  • 8 Sailings Daily 1 hour
  • Get price

Opinie na temat Prom Tarifa - Tanger

 • "Udana podróż ale powrotny boarding z emocjami"

  Szybka i sprawna odprawa w Tarifie. W Tangerze tłok i nieco chaosu ale też pomoc profesjonalnie działającego Personelu Przewoźnika. Udana podróż ale trzeba się pilnować, szczególnie w drodze powrotnej.

  '' travelled on

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Prom Tarifa do Tanger

Trasa promowa Tarifa Tanger łączy Hiszpania z Maroko i jest obecnie obsługiwana przez 3 przewoźników. FRS obsługuje swoje połączenia do 12 razy dzien, Inter Shipping 6 razy dzien & FRS Iberia posiada polaczenia do 8 razy dzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 26 połączeń promowych dzien na trasie Tarifa Tanger pomiędzy Hiszpania i Maroko.

Tarifa - Przewodnik

Hiszpańskie miasto Tarifa znajduje się w prowincji Kadyks, w regionie Andaluzja w południowej Hiszpanii. Miasto jest popularne wśród surferów, windsurferów i kitsurferow z powodu silnych wiatrów atlantyckich, ktorych miasto często doświadcza. Miasto ma wpływy Maroka, poprzez mury starego miasta i wąskie bielone uliczki, którymi można łatwo przejść do Chefchaouen lub Essaouira. Tarifa oferuje wiecej niz prostu ostatni przystanek w Hiszpanii przed wyjazdem do Maroka. Miasto było rzymska osada, a jego nazwa pochodzi od Tarif ibn Malik, który prowadził muzułmański najazd w 710 n.e, przed główna mauretańska inwazja na półwyspie.

Istnieją regularne połączenia promowe między Tarifa i Tanger oraz autobusowe między Tarifa i Algeciras, około 20 km na północny-wschód i Sewilli około 200 km na północ.


Tanger - Przewodnik

Znajduje sie w polnocnej czesci Maroka, na polnocnym wybrzezu Afryki, miasto Tanger lezy na zachodnim wejsciu do ciesniny Gibralta, gdzie Morze Srodziemne laczy sie z Oceanem Atlantyckim. Zbliza sie do medyny, starego miasta, jest Kasbah ktore sa starozytne fortyfikacje, ktore kiedys byly za mury obronne miasta. Dzis, wiele zabytkowych budynkow i palacow Kasbah zostaly zakupione przez Europejczykow i zwrocił sie do domow prywatnych lub przeksztalcone w hotelach, restauracjach i muzeach.Muzeum Kasbah znajduje się tuz przy Place du Mechouar i zawiera rozne zabytki z epoki kamienia po przelomie XX wieku, wyswietlając bogatą historie Tanger. Tutaj mozna zobaczyc dowody z wielu narodow, ktore zamieszkiwaly lub rzadzonych ten region. Nie do przeoczenia jest piekna mozaika pochodzi z rzymskiego miasta Volubilis i miły spacer po Ogrodach sułtana.