Arrecife
Kadyks
Promy do Hiszpania
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Arrecife Kadyks

Arrecife Kadyks polaczenie laczy Lanzarote z Hiszpania. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Naviera Armas. Polaczenie odbywa sie do 2 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 29 godziny.

Dlugosc przeplyniecia Arrecife Kadyks zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Arrecife do Kadyks - Prom Alternatywny

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Lanzarote do Hiszpanii.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Arrecife do Kadyks?

Czas przeprawy promowej z Arrecife do Kadyks wynosi około 29h. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Arrecife do Kadyks i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z Arrecife do Kadyks?

Cena promu z Arrecife do Kadyks może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Arrecife do Kadyks wynosi 614 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Arrecife a Kadyks?

Jest 1 operator promowy dla Arrecife do Kadyks i jest to
  • Naviera Armas

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Arrecife do Kadyks?

Zarezerwuj promy z Arrecife do Kadyks poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Arrecife do Kadyks?

Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Arrecife do Kadyks z
  • Naviera Armas

Czy można zabrać samochód na prom z Arrecife do Kadyks?

Tak, możesz podróżować z pojazdem z Arrecife do Kadyks z
  • Naviera Armas

Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z Arrecife do Kadyks?

Nie, zwierzęta domowe nie są dozwolone na pokładach promów.

Jak daleko jest Kadyks od Arrecife?

Odległość pomiędzy Arrecife a Kadyks wynosi około 623 mil morskich.

Arrecife - Przewodnik

Arrecife to miasto na wyspie Lanzarote, która jest częścią Wysp Kanaryjskich w Hiszpanii. Miasto dostalo swoja nazwe od rafy rocka ("Arrecife" to po hiszpańsku "rafy"), które obejmują plaże znajdujące się w mieście. Miasto położone jest na wschodnim wybrzeżu wyspy i posiada port, który jest obsługiwany przez promy na inne wyspy Kanaryjskie, a także do innych miejsc w Europie i na kontynencie Afryki.

Atrakcje turystyczne miasta to El Charco de San Gines, która jest laguna ze slona woda w centrum miasta, w otoczeniu domków rybackich. Istnieje takze La Casa de Los Arroyo, patriarchalna rezydencja symbolem Arrecife i deklarowana Pomnikiem Historii, która zawiera centrum naukowe "Blas Cebrera".

Miejsca docelowe dostępne z portu to Cadiz, Las Palmas, Santa Cruz de La Palma i Huelva.


Kadyks - Przewodnik

Port w Cadiz znajduje się w południowej Hiszpanii, w regionie Andaluzja. Jego linia brzegowa jest częścią Costa de la Luz (Wybrzeże Światła) i oferuje liczne złote, piaszczyste plaże, w tym wszystko, od plaż w obszarach miejskich oraz duże, praktycznie dziewicze połacie piasku. Miasto ma trzy festiwale, które są popularne wśród odwiedzających turystów: prestiżową Karnawał w Kadyksie, wyjątkowe wydarzenia wyścigów konnych na plaży w Sanlucar i elegancki Horse Fair w Jerez de la Frontera. Część prowincji leży również na terenie Parku Narodowego Doñana, i tam są również kolejne pięć rezerwatów przyrody w środowisku naturalnym Kadyksu. Kadyks jest również znany z wyśmienitej kuchni, a szczególnie ze "smażonych ryb" (idealnie-smażone talerze z bukietem świeżych ryb) i skorupiaków, najlepiej w towarzystwie win, ktore można znaleźć na trasie wina i brandy w regionie Marco de Jerez.

Port służy wędkarstwie, żeglarstwie, komercyjnej zegludze i ruchu pasażerskiego i zawiera możliwość naprawy statków. W Kadyksie Basin, Reina Victoria Quay, w odległości 220 metrów długości, wraz z głębokościa 10 metrów, służy ogólne przewozowi towarów i pasażerów. Z portu można złapać prom do Arrecife, Las Palmas i Santa Cruz de Tenerife.


Arrecife do Kadyks Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 10/06/2024 a 16.06.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
Naviera Armas 15:30 20:30 29 godziny pt.
Naviera Armas 23:30 07:00 31 godziny 30 minuty niedz.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.