Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Jak dostać się do portu w Denia?

  • Denia - Noclegi

    Jeśli zamierzasz spędzić noc w lub w pobliżu portu Denia przed lub po podróży lub jeżeli szukasz zakwaterowania na czas całego pobytu, prosimy odwiedzić naszą stronę Denia - Noclegi z najlepszymi cenami i z największym wyborem noclegów online!

Denia - Rozkłady

Denia - Przewodnik

Denia - Przewodnik

Denia to miasto położone w Hiszpanii w regionie Walencja, na Costa Blanca. Miasto liczy około 30 tys. mieszkańców i jest popularnym celem dla francuskich i niemieckich turystów wypoczywających na Costa Blanca. Dojazd ułatwia wąskotorowa kolej obsługiwana przez FGV,(koszt 11 euro na osobę, 2 godziny podroży) a łącząca miasto z Benidormem i (z przesiadką) z Alicante. Promy morskie kursują natomiast na Majorkę i Ibizę. Latem w Denii odbywają się regaty żeglarskie przyciągające setki turystów korzystających z jachtów. Główne atrakcje to 15 km piaszczystych plaż, trasy rowerowe, marina, mauretański zamek na wzgórzu zamkniety od 13:00 do 17:00 , schron z okresu wojny domowej oraz Park Naturalny góry Montgo (753 m n.p.m.). Niewielka starówka wokół portu wypełniona jest przez restauracje serwujące tradycyjne dania regionalne z ryb oraz paellę. Miejska informacja turystyczna znajduje się naprzeciwko dworca tramwajowego FGV (nieczynna w godzinach od 13:00 do 17:00).

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.