Morro Jable
Santa Cruz de Tenerife
Promy do Teneryfa
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony
Morro Jable - Santa Cruz de Tenerife jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Wskazówki i informacje dotyczące Morro Jable - Santa Cruz de Tenerife

Prom Morro Jable do Santa Cruz de Tenerife

Morro Jable Santa Cruz de Tenerife polaczenie laczy Fuerteventura z Teneryfa. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Naviera Armas. Polaczenie odbywa sie do 8 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 5 godziny 10 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Morro Jable Santa Cruz de Tenerife zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Fuerteventura na Teneryfę.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

 • Jak długo trwa rejs z Morro Jable do Santa Cruz de Tenerife?

  Czas przeprawy promowej z Morro Jable do Santa Cruz de Tenerife wynosi około 5h 10m. Czas rejsu może się różnić w zależności od sezonu, więc radzimy sprawdzić na żywo.
 • Ile kosztuje prom z Morro Jable do Santa Cruz de Tenerife?

  Cena promu z Morro Jable do Santa Cruz de Tenerife może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Morro Jable do Santa Cruz de Tenerife wynosi 292 €.
 • Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Morro Jable a Santa Cruz de Tenerife?

  Jest 1 operator promowy dla Morro Jable do Santa Cruz de Tenerife i jest to
  • Naviera Armas
  .
 • Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Morro Jable do Santa Cruz de Tenerife?

  Zarezerwuj promy z Morro Jable do Santa Cruz de Tenerife poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.
 • Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Morro Jable do Santa Cruz de Tenerife?

  Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Morro Jable do Santa Cruz de Tenerife z
  • Naviera Armas
 • Czy można zabrać samochód na prom z Morro Jable do Santa Cruz de Tenerife?

  Tak, możesz podróżować z pojazdem z Morro Jable do Santa Cruz de Tenerife z
  • Naviera Armas
 • Czy można zabrać psy na prom z Morro Jable do Santa Cruz de Tenerife?

  Tak, psy są dozwolone na pokładzie promu. Możesz potrzebować paszportu dla zwierząt i innych dokumentów, aby zabrać ze sobą swojego futrzanego najlepszego przyjaciela. Prosimy o zapoznanie się ze wszystkimi wytycznymi operatora i informacjami dotyczącymi podróży ze zwierzętami. Obecnie można wwozić psy na promy z
  • Naviera Armas
 • Jaka jest odległość od Morro Jable do Santa Cruz de Tenerife?

  Odległość pomiędzy Morro Jable a Santa Cruz de Tenerife wynosi około 115 mil morskich.

Morro Jable - Przewodnik

Znajdujacy się w południowej części wyspy Fuerteventura, jednej z Wysp Kanaryjskich, jest wieś i port w Morro Jable. Położone po obu stronach cypla są starsze części Morro Jable, wokół którego zbudowano wioski. Port w miasteczku, który jest teraz częścią oferty turystycznej ma pierwotnie dom floty rybackiej. Dziś zwiedzający port mogą wypożyczyć łodzie na ryby i jest też prom na Gran Canarie. Część starej wsi, która jest oddzielona od portu przez cypel prowadzi do Barranco, lub doliny, na wzgórzach. Nowsze części miasta zostały zbudowane, aby połączyć stary obszar wsi i portu, a obiekty turystyczne zostały zbudowane wzdłuż wybrzeża na wschód od dawnej wsi, w taki sposób, że rozciąga się w Morro Jable.

Promy z Morro Jable wyplywa do Las Palmas, Santa Cruz de Tenerife i Puerto del Rosario.


Santa Cruz de Tenerife - Przewodnik

Santa Cruz de Tenerife jest piękne miasto portowe położone na wyspie Teneryfie, największej z zachodnich wysp archipelagu Wysp Kanaryjskich. Wokół jego ważną portu są szerokie aleje, place i egzotyczne krajobrazowy obszarów, które obejmuje kilka anche piękne przykłady architektury modernistycznej.Historia miasta sięga ponad czterysta lat. Pomimo Alonso Fernández de Lugo wysiadania na tym wybrzeżu w 1494 roku, miasto nie zaczynają się rozwijać, aż sto lat później, z portem jest motorem wzrostu, które złożyło miasto na drugim najbardziej zaludnionym w archipelagu Wysp Kanaryjskich. W centrum miasta, w pobliżu morza, kilka z najbardziej ruchliwych ulic i placów stolicy,: spotykają takich jak Plaza de la Candelaria. Znajduje się na terenie dawnej twierdzy San Cristóbal. Jego centrum przewodniczy pomnika Triumph Candelaria, w neoklasycystycznym stylu rzeźby w marmuru Carrara i Przypisywane włoskiego Pasquale Bocciardo. Ta enklawa jest pomijane przez XVII wieku pałacu Karty, wspaniały przykład baroku z neoklasycystyczny akcentami.


Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.