Mostaganem do Walencja Prom

Mostaganem Walencja polaczenie laczy Algieria z Hiszpania. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Balearia. Polaczenie odbywa sie do 3 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 14 godziny.

Dlugosc przeplyniecia Mostaganem Walencja zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Mostaganem - Walencja Armatorzy Promowi

  • Balearia
    • 3 Cotygodniowe Przeprawy 14 godz
    • Uzyskaj cenę

Srednia cena Mostaganem Walencja

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Mostaganem Walencja to samochod i 1 pasazer.

Walencja Przewodnik

Hiszpańskim mieście Walencja jest trzecim największym miastem w Hiszpanii i jest traktowane jako stopniowe miasta, z spektakularne architektury, zarówno starych jak i nowych. Walencja jest znana z doskonałej klimatu, z rozległym regionie Walencji zawierającego wiele pięknych piaszczystych plaż, a ponad 500 km linii brzegowej.Miasto Walencji znany jest jako domu paella i ma wiele wspaniałe restauracje i wyśmienitą kuchnię w całym mieście, w tym wielu barów tapas w starej dzielnicy, wokół przestronnej Plaza de la Reina.Unikalny Valencia Miasto Sztuki i Nauki zawiera cztery główne atrakcje: L'Hemisfèric Planetarium, które ma planetarium, nowoczesne kino i informacje astronomii;Palacio de las Artes Reina Sofia, która jest super kompleks rekreacyjny promowanie sztuki i kultury w Walencji sceny;Parque Oceanográfico która jest pełna życia morskiego, w tym Beluga wieloryby, delfiny, pingwiny i wielu kolorowych ryb tropikalnych; i Valencii Museo de las Ciencias Principe Felipe, zdecydowana muzeum i uderzające budynek, pełne interaktywnej informacji naukowej i technologii.

Port w Walencji ma regularne usługi pasażerskie do iz Balearów i Włoch, wraz z rosnącą liczbą odwiedzających statków wycieczkowych.