balearia_eco_fast_ferry

Eco Fast Ferry

Operowany przez Balearia

Eco Fast Ferry, jeden z najnowszych promów floty Baléaria, jest jednym z najnowocześniejszych i najbardziej ekologicznych promów oferowanych przez Baléaria. Jest on w stanie pomieścić do 350 pasażerów i oferuje na swoim pokładzie całą gamę udogodnień przyjaznych dla środowiska naturalnego, stale zapewniając przyjemną podróż na jego pokładzie.

Kabiny/ Miejsce siedzące

Zarówno wewnątrz statku, jak i na pokładzie na zewnątrz dostępna jest duża strefa siedząca z wieloma miejscami do wyboru. Fotele te są wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu i mimo to zapewniają pełny relaks i wygodną podróż promem.

Dostęp do cateringu

Na pokładzie znajduje się mały bar, w którym podczas podróży można kupić szeroki asortyment napojów.

Dostep do innych uslug

Na statku nie znajduje się tylko oświetlenie LED, ale również przyjazne dla środowiska ładowarki do telefonów i klimatyzacja, co pozwala na korzystanie z tych udogodnień i pewność, że są one przyjazne dla środowiska. Na pokładzie znajdują się również strefy dla Twojego zwierzaka, aby mógł podróżować razem z Tobą.

Dostepnosc

Prom jest w pełni przystosowany dla osób na wózkach inwalidzkich, posiada rampy we wszystkich częściach statku, a także toalety dla osób niepełnosprawnych oraz specjalnie przystosowane fotele w strefach siedzących.

Uwaga: Staralismy sie aby nasz Eco Fast Ferry przewodnik byl jak najbardziej dokladny jednakze rodzaj oraz dostepnosc uslug i rozrywek moze roznic sie w zaleznosci od statku, daty podrozy czy oferty na dany sezon. Przewozik zastrzega sobie prawo zmiany warunkow, statku oraz uslug bez wczesniejszego powiadomienia.

Przeczytaj Więcej Zwiń

Eco Fast Ferry Opinie

Nie mamy opinii o tym statku, prosze sprobowac pozniej!