Kadyks do Santa Cruz de La Palma Prom

Kadyks Santa Cruz de La Palma polaczenie laczy Hiszpania z La Palma. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Trasmediterranea. Polaczenie odbywa sie do 1 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 64 godziny.

Dlugosc przeplyniecia Kadyks Santa Cruz de La Palma zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Kadyks - Santa Cruz de La Palma Armatorzy Promowi

  • Trasmediterranea
    • 1 Przeprawy Tygodniowo 64 godz
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Kadyks Santa Cruz de La Palma

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Kadyks Santa Cruz de La Palma to samochod + 2 pasazerów.

Kadyks Przewodnik

Kadyks to miasto portowe polozone w poludniowo-zachodniej Hiszpanii, stolica prowincji Kadyks. Miasto jest domem dla hiszpanskiej marynarki wojennej od 18 wieku i jest najstarszym nieprzerwanie zamieszkanym miastem w Hiszpanii i jednym z najstarszych w poludniowo-zachodniej Europie. Odwiedzajacy miasto moga cieszyc sie wspanialymi widokami miasta i licznych zabytkow na terenie miasta. Miasto jest znane od starozytnosci ze swoich roznych stron, w tym El Populo, La Vina i Santa Maria.

Jednym z najbardziej znanych zabytkow miasta jest katedra, ktora znajduje sie na miejscu starszej katedry, ktora zostala ukonczona w 1260 roku i splonela w 1596 roku. Obecna katedra, ktora w duzej mierze zbudowana jest w stylu barokowym, zostala zbudowana w 1776 roku, zajelo 116 lat aby ukonczyc budowe.

Port sluzy do wedkarstwa, zeglarstwa, ruchu komercyjnego jak i pasazerskiego oraz posiada wyposazenie naprawy statkow. Z portu, pasazerowie moga zlapaa prom do Arrecife, Las Palmas i Santa Cruz de Tenerife.

Santa Cruz de La Palma Przewodnik

Santa Cruz de La Palma na Wyspach Kanaryjskich, La Palma, jest piękna w stylu kolonialnym miastem, którego zabytkowa dzielnica, ogłoszony w zabytkowym i artystycznym UNESCO, znajduje się wiele pałaców, budynków w stylu kolonialnym i domy noszące typowe elementy tradycyjnej architektury Wyspy Kanaryjskie ,Historia Santa Cruz de La Palma sięga końca 15 wieku, kiedy Alonso Fernández de Lugo podbili wyspę i uczynił z niego część majątku Korony Kastylii. Z tego momentu miasto zaczęło nabywać znaczną siłę gospodarczą. Jest wiele ciekawych miejsc w mieście, w tym kościołów i sanktuarium Virgen de las Nieves, gdzie wielowiekową tradycją odbywa się: zejście patrona wyspy.Legendarny Calle Real ulicy wyróżnia się w tym małym, ale pięknym mieście, która została uznana za obiekt o znaczeniu kulturalnym i zabytkowym i artystycznym UNESCO. Calle Real jest główną ulicą miasta, głównie wybrukowane, gdzie można znaleźć główne sklepy, place, duże domy i ciekawe budynki.Spacer wzdłuż tej ulicy jest koniecznością.

Z miejskiego portu, usługi promowe działają do Kadyksu w Hiszpanii kontynentalnej, Teneryfa, Gran Canaria i Lanzarote.