Arrecife do Santa Cruz de Tenerife Prom

Arrecife Santa Cruz de Tenerife trasa promowa laczy Lanzarote z Teneryfa i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Trasmediterranea obsluguje do 1 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 17 godziny 1 minuta gdy Naviera Armas serwis operuje do 1 razy w tygodniu trwajacym od 9 godz 20 min.

To daje 2 przeplyniecia tydzien na trasie Arrecife Santa Cruz de Tenerife pomiedzy Lanzarote i Teneryfa. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Arrecife - Santa Cruz de Tenerife Armatorzy Promowi

  • Trasmediterranea
    • 1 Przeprawy Tygodniowo 17 godz 1 min
    • Uzyskaj cenę
  • Naviera Armas
    • 1 Przeprawy Tygodniowo 9 godz 20 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Arrecife Santa Cruz de Tenerife

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Arrecife Santa Cruz de Tenerife to samochod + 1 pasazer.

Arrecife Przewodnik

Arrecife to miasto na wyspie Lanzarote, ktora jest czescia Wysp Kanaryjskich w Hiszpanii. Miasto dostalo swoja nazwe od rafy rocka ("Arrecife" to po hiszpansku "rafy"), ktore obejmuja plaze znajdujace sie w miescie. Miasto polozone jest na wschodnim wybrzezu wyspy i posiada port, ktory jest obslugiwany przez promy na inne wyspy Kanaryjskie, a takze do innych miejsc w Europie i na kontynencie Afryki.

Atrakcje turystyczne miasta to El Charco de San Gines, ktora jest laguna ze slona woda w centrum miasta, w otoczeniu domkow rybackich. Istnieje takze La Casa de Los Arroyo, patriarchalna rezydencja symbolem Arrecife i deklarowana Pomnikiem Historii, ktora zawiera centrum naukowe "Blas Cebrera".

Miejsca docelowe dostepne z portu to Cadiz, Las Palmas, Santa Cruz de La Palma i Huelva.

Santa Cruz de Tenerife Przewodnik

Santa Cruz de Tenerife jest piękne miasto portowe położone na wyspie Teneryfie, największej z zachodnich wysp archipelagu Wysp Kanaryjskich. Wokół jego ważną portu są szerokie aleje, place i egzotyczne krajobrazowy obszarów, które obejmuje kilka anche piękne przykłady architektury modernistycznej.Historia miasta sięga ponad czterysta lat. Pomimo Alonso Fernández de Lugo wysiadania na tym wybrzeżu w 1494 roku, miasto nie zaczynają się rozwijać, aż sto lat później, z portem jest motorem wzrostu, które złożyło miasto na drugim najbardziej zaludnionym w archipelagu Wysp Kanaryjskich. W centrum miasta, w pobliżu morza, kilka z najbardziej ruchliwych ulic i placów stolicy,: spotykają takich jak Plaza de la Candelaria. Znajduje się na terenie dawnej twierdzy San Cristóbal. Jego centrum przewodniczy pomnika Triumph Candelaria, w neoklasycystycznym stylu rzeźby w marmuru Carrara i Przypisywane włoskiego Pasquale Bocciardo. Ta enklawa jest pomijane przez XVII wieku pałacu Karty, wspaniały przykład baroku z neoklasycystyczny akcentami.