Santa Cruz de Tenerife
Kadyks
Promy do Hiszpania
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Santa Cruz de Tenerife Kadyks

Santa Cruz de Tenerife Kadyks polaczenie laczy Teneryfa z Hiszpania. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Naviera Armas. Polaczenie odbywa sie do 1 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 53 godziny 30 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Santa Cruz de Tenerife Kadyks zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Santa Cruz de Tenerife do Kadyks - Prom Alternatywny

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Teneryfa do Hiszpanii.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

 • Jak długo płynie prom z Santa Cruz de Tenerife do Kadyks?

  Czas przeprawy promowej z Santa Cruz de Tenerife do Kadyks wynosi około 53h 30m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Santa Cruz de Tenerife do Kadyks i sprawdzić dostępność.
 • Ile kosztuje prom z Santa Cruz de Tenerife do Kadyks?

  Cena promu z Santa Cruz de Tenerife do Kadyks może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Santa Cruz de Tenerife do Kadyks wynosi 605 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.
 • Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Santa Cruz de Tenerife a Kadyks?

  Jest 1 operator promowy dla Santa Cruz de Tenerife do Kadyks i jest to
  • Naviera Armas
 • Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Santa Cruz de Tenerife do Kadyks?

  Zarezerwuj promy z Santa Cruz de Tenerife do Kadyks poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.
 • Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Santa Cruz de Tenerife do Kadyks?

  Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Santa Cruz de Tenerife do Kadyks z
  • Naviera Armas
 • Czy można zabrać samochód na prom z Santa Cruz de Tenerife do Kadyks?

  Tak, możesz podróżować z pojazdem z Santa Cruz de Tenerife do Kadyks z
  • Naviera Armas
 • Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z Santa Cruz de Tenerife do Kadyks?

  Nie, zwierzęta domowe nie są dozwolone na pokładach promów.
 • Jak daleko jest Kadyks od Santa Cruz de Tenerife?

  Odległość pomiędzy Santa Cruz de Tenerife a Kadyks wynosi około 763 mil morskich.

Santa Cruz de Tenerife - Przewodnik

Santa Cruz de Tenerife jest wspólna stolica, z Las Palmas, Wyspy Kanaryjskiej w Hiszpanii. Miasto położone jest na Teneryfie i jest zwykle określany jako tylko Santa Cruz, choć jego pełna nazwa to Santa Cruz de Santiago de Tenerife. Miasto położone jest w północno-wschodniej części wyspy, około 210 km od północnego wybrzeża Afryki Zachodniej na Oceanie Atlantyckim. Miasto jest siedzibą Parlamentu Wysp Kanaryjskich, Ministerstwa Kanaryjskiej Prezydencji, połowa ministerstw i Rad rządu Wysp Kanaryjskich, (druga połowa znajduje się w Gran Canaria), z Wojewódzkimi Sądami Teneryfa i dwa sądy Sąd Najwyższy Sprawiedliwości Wysp Kanaryjskich.


Port miejski ma wielkie znaczenie i jest komunikacja pomiędzy Europa, Afryka i obu Ameryk. Miasto jest celem dla komunikacji krajowej i między wyspami na Wyspach Kanaryjskich. Promy z portu wyplywaja do Hiszpanii kontynentalnej, reszta na Wyspy Kanaryjskie i poza nimi.


Kadyks - Przewodnik

Port w Cadiz znajduje się w południowej Hiszpanii, w regionie Andaluzja. Jego linia brzegowa jest częścią Costa de la Luz (Wybrzeże Światła) i oferuje liczne złote, piaszczyste plaże, w tym wszystko, od plaż w obszarach miejskich oraz duże, praktycznie dziewicze połacie piasku. Miasto ma trzy festiwale, które są popularne wśród odwiedzających turystów: prestiżową Karnawał w Kadyksie, wyjątkowe wydarzenia wyścigów konnych na plaży w Sanlucar i elegancki Horse Fair w Jerez de la Frontera. Część prowincji leży również na terenie Parku Narodowego Doñana, i tam są również kolejne pięć rezerwatów przyrody w środowisku naturalnym Kadyksu. Kadyks jest również znany z wyśmienitej kuchni, a szczególnie ze "smażonych ryb" (idealnie-smażone talerze z bukietem świeżych ryb) i skorupiaków, najlepiej w towarzystwie win, ktore można znaleźć na trasie wina i brandy w regionie Marco de Jerez.

Port służy wędkarstwie, żeglarstwie, komercyjnej zegludze i ruchu pasażerskiego i zawiera możliwość naprawy statków. W Kadyksie Basin, Reina Victoria Quay, w odległości 220 metrów długości, wraz z głębokościa 10 metrów, służy ogólne przewozowi towarów i pasażerów. Z portu można złapać prom do Arrecife, Las Palmas i Santa Cruz de Tenerife.


Santa Cruz de Tenerife do Kadyks Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 19/02/2024 a 25.02.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
Naviera Armas 01:30 07:00 53 godziny 30 minuty niedz.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.