Santa Cruz de Tenerife do Las Palmas Prom

Santa Cruz de Tenerife Las Palmas trasa promowa laczy Teneryfa z Gran Canaria i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Trasmediterranea obsluguje do 1 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 8 godziny 1 minuta gdy Naviera Armas serwis operuje do 2 razy w tygodniu trwajacym od 2 godz 45 min.

To daje 3 przeplyniecia tydzien na trasie Santa Cruz de Tenerife Las Palmas pomiedzy Teneryfa i Gran Canaria. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Santa Cruz de Tenerife - Las Palmas Armatorzy Promowi

  • Trasmediterranea
    • 1 Przeprawy Tygodniowo 8 godz 1 min
    • Uzyskaj cenę
  • Naviera Armas
    • 2 przeprawy w tygodniu 2 godz 45 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Santa Cruz de Tenerife Las Palmas

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Santa Cruz de Tenerife Las Palmas to samochod + 2 pasazerów.

Santa Cruz de Tenerife Przewodnik

Santa Cruz de Tenerife jest wspólna stolica, z Las Palmas, Wyspy Kanaryjskiej w Hiszpanii. Miasto położone jest na Teneryfie i jest zwykle określany jako tylko Santa Cruz, choć jego pełna nazwa to Santa Cruz de Santiago de Tenerife. Miasto położone jest w północno-wschodniej części wyspy, około 210 km od północnego wybrzeża Afryki Zachodniej na Oceanie Atlantyckim. Miasto jest siedzibą Parlamentu Wysp Kanaryjskich, Ministerstwa Kanaryjskiej Prezydencji, połowa ministerstw i Rad rządu Wysp Kanaryjskich, (druga połowa znajduje się w Gran Canaria), z Wojewódzkimi Sądami Teneryfa i dwa sądy Sąd Najwyższy Sprawiedliwości Wysp Kanaryjskich.


Port miejski ma wielkie znaczenie i jest komunikacja pomiędzy Europa, Afryka i obu Ameryk. Miasto jest celem dla komunikacji krajowej i między wyspami na Wyspach Kanaryjskich. Promy z portu wyplywaja do Hiszpanii kontynentalnej, reszta na Wyspy Kanaryjskie i poza nimi.

Las Palmas Przewodnik

Las Palmas de Gran Canaria, jest stolicą wyspy Gran Canaria na Wyspach Kanaryjskich, Hiszpania. Znajduje się w północno wschodniej części wyspy i znajduje się w wspaniałej scenerii składa się z dwóch zatok i ich pięknych plaż; Playa de las Canteras i Playa de las Alcaravaneras. Założona w 1478, Las Palmas posiada ważną dziedzictwo historyczne i kulturowe, z których wiele można znaleźć w dzielnicy Vegueta, najstarszej dzielnicy miasta, który został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO w 1990 roku miasto ma imponującą infrastrukturę hoteli i apartamentów i przystani, Puerto de La Luz, jest jednym z najważniejszych w Europie, dając miastu bardzo kosmopolityczny wizerunek. Jest mnóstwo do siebie odwiedzających zajęty w Las Palmas. Czy pobyt bezpośrednio w mieście, lub podróży do stolicy z innych miejsc na wyspie, masz gwarancję, bogactwo wyboru komplement wakacje. Odwiedzający znajdą najlepsze z obu światów, z długiej, piaszczystej plaży i zgiełku i gwaru miasta.

Z usługi portowe promowego w centrum miasta zapewniają połączenie do kilku wysp (Fuerteventura, Lanzarote, La Palma, Teneryfa), a także na południu Hiszpanii (Huelva i Kadyks).