Puerto del Rosario
Santa Cruz de Tenerife
Promy do Teneryfa
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Puerto del Rosario Santa Cruz de Tenerife

Puerto del Rosario Santa Cruz de Tenerife polaczenie laczy Fuerteventura z Teneryfa. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Naviera Armas. Polaczenie odbywa sie do 3 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 10 godziny 10 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Puerto del Rosario Santa Cruz de Tenerife zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Fuerteventura na Teneryfę.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Puerto del Rosario do Santa Cruz de Tenerife?

Czas przeprawy promowej z Puerto del Rosario do Santa Cruz de Tenerife wynosi około 10h 10m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Puerto del Rosario do Santa Cruz de Tenerife i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z Puerto del Rosario do Santa Cruz de Tenerife?

Cena promu z Puerto del Rosario do Santa Cruz de Tenerife może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Puerto del Rosario do Santa Cruz de Tenerife wynosi 218 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Puerto del Rosario a Santa Cruz de Tenerife?

Jest 1 operator promowy dla Puerto del Rosario do Santa Cruz de Tenerife i jest to
  • Naviera Armas

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Puerto del Rosario do Santa Cruz de Tenerife?

Zarezerwuj promy z Puerto del Rosario do Santa Cruz de Tenerife poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Puerto del Rosario do Santa Cruz de Tenerife?

Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Puerto del Rosario do Santa Cruz de Tenerife z
  • Naviera Armas

Czy można zabrać samochód na prom z Puerto del Rosario do Santa Cruz de Tenerife?

Tak, możesz podróżować z pojazdem z Puerto del Rosario do Santa Cruz de Tenerife z
  • Naviera Armas

Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z Puerto del Rosario do Santa Cruz de Tenerife?

Tak, zwierzęta domowe są dozwolone na pokładzie promu. Może być potrzebny paszport dla zwierzęcia i inne dokumenty. Prosimy o zapoznanie się z wszystkimi wytycznymi operatora i informacjami dotyczącymi podróżowania ze zwierzętami domowymi. Obecnie można przewozić zwierzęta domowe na promach z
  • Naviera Armas

Jak daleko jest Santa Cruz de Tenerife od Puerto del Rosario?

Odległość pomiędzy Puerto del Rosario a Santa Cruz de Tenerife wynosi około 143 mil morskich.

Puerto del Rosario - Przewodnik

Puerto del Rosario to hiszpańska miejscowość położona we wschodniej części wyspy Fuerteventura w prowincji Las Palmas na Wyspach Kanaryjskich. Miasto nazwało sie dawniej Puerto de Cabras i stalo sie głównym portem w 19 wieku po objęciu stolicy wyspy La Oliva. Obecna nazwa tego miasta, co oznacza "port różańca" została zmieniona w 1956 roku, być może pochodzi od kościoła w centrum miasta, który jest poświęcony patronowi Virgin del Rosario.

Miasto nie ma dużego przemysłu turystycznego, a zatem jest bardziej nastawiona na przemysł. Obszar portu w mieście jest najstarszą częścią tego miasta, gdzie odwiedzający znajdą wąskie alejki wyłożone starymi domami w stylu kanaryjskim. Atrakcją warta odwiedzenia jest dom byłego wygnanego poety Miguel de Unamuno, w którym obecnie jest muzeum. Puerto del Rosario ma własne plaże. Największa z nich jest położona na południe od miasta Playa Blanca. Prace przeprowadzono na plaży w ciągu ostatnich kilku lat i jest teraz odznaczony Blue Flag.

Połączenia promowe z portu tego miasta to Las Palmas, Santa Cruz de Tenerife i Morro Jable.


Santa Cruz de Tenerife - Przewodnik

Santa Cruz de Tenerife jest piękne miasto portowe położone na wyspie Teneryfie, największej z zachodnich wysp archipelagu Wysp Kanaryjskich. Wokół jego ważną portu są szerokie aleje, place i egzotyczne krajobrazowy obszarów, które obejmuje kilka anche piękne przykłady architektury modernistycznej.Historia miasta sięga ponad czterysta lat. Pomimo Alonso Fernández de Lugo wysiadania na tym wybrzeżu w 1494 roku, miasto nie zaczynają się rozwijać, aż sto lat później, z portem jest motorem wzrostu, które złożyło miasto na drugim najbardziej zaludnionym w archipelagu Wysp Kanaryjskich. W centrum miasta, w pobliżu morza, kilka z najbardziej ruchliwych ulic i placów stolicy,: spotykają takich jak Plaza de la Candelaria. Znajduje się na terenie dawnej twierdzy San Cristóbal. Jego centrum przewodniczy pomnika Triumph Candelaria, w neoklasycystycznym stylu rzeźby w marmuru Carrara i Przypisywane włoskiego Pasquale Bocciardo. Ta enklawa jest pomijane przez XVII wieku pałacu Karty, wspaniały przykład baroku z neoklasycystyczny akcentami.


Puerto del Rosario do Santa Cruz de Tenerife Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 15/07/2024 a 21.07.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
Naviera Armas 11:00 21:10 10 godziny 10 minuty śr., czw., pt., sob., niedz.
Naviera Armas 18:00 06:00 12 godziny czw.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.