Las Palmas do Santa Cruz de Tenerife Prom

Las Palmas Santa Cruz de Tenerife trasa promowa laczy Gran Canaria z Teneryfa i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Trasmediterranea obsluguje do 1 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 4 godziny gdy Naviera Armas serwis operuje do 3 razy dziennie trwajacym od 2 godz 45 min.

To daje 22 przeplyniecia tydzien na trasie Las Palmas Santa Cruz de Tenerife pomiedzy Gran Canaria i Teneryfa. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Las Palmas - Santa Cruz de Tenerife Armatorzy Promowi

  • Trasmediterranea
    • 1 Przeprawy Tygodniowo 4 godz
    • Uzyskaj cenę
  • Naviera Armas
    • 3 Przeprawy Dziennie 2 godz 45 min
    • Uzyskaj cenę

Srednia cena Las Palmas Santa Cruz de Tenerife

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Las Palmas Santa Cruz de Tenerife to samochod i 2 pasazerów.

Las Palmas Przewodnik

Las Palmas, oficjalnie nazwany Las Palmas de Gran Canaria, jest miastem i stolica na hiszpańskiej wyspie Gran Canaria na Wyspach Kanaryjskich. Miasto jest około 150 km od wybrzeża Afryki i znajduje się w północno wschodniej części wyspy Gran Canaria. Klimat miasta, ciepłe, suche lata i zimy, które nie są zbyt zimno, sprawiaja, ze jest to popularne miejsce dla turystów.

Miasto zostało założone w 1478 przez Juan Rejon i posiada wiele rzeczy do zobaczenia i do zrobienia w tym wybór teatru, kina, opery, koncerty, muzea i galerie. Dwa najbardziej popularne wydarzeń kulturalne odbywają się w mieście to Festiwal Muzyczny Wysp Kanaryjskich i Międzynarodowy Festiwal Filmowy. Do najważniejszych zabytków w mieście można zaliczyc Vegueta czesc miasta, gdzie niektóre budynki stoją od 500 lat. Należą do nich kaplica San Antonio Abad, Plaza de Santa Ana, która graniczy z Casas Consistoriales, Casa Regental, w Obispado i Katedra św Ana.

Las Palmas jest głównym port promem na wyspie. Ponieważ wyspa jest w środku archipelagu, Las Palmas prom zapewnia połączenia do kilku wysp (Fuerteventura, Lanzarote, La Palma, Teneryfa), a także na południu Hiszpanii (Huelva i Kadyks).

Santa Cruz de Tenerife Przewodnik

Santa Cruz de Tenerife jest piękne miasto portowe położone na wyspie Teneryfie, największej z zachodnich wysp archipelagu Wysp Kanaryjskich. Wokół jego ważną portu są szerokie aleje, place i egzotyczne krajobrazowy obszarów, które obejmuje kilka anche piękne przykłady architektury modernistycznej.Historia miasta sięga ponad czterysta lat. Pomimo Alonso Fernández de Lugo wysiadania na tym wybrzeżu w 1494 roku, miasto nie zaczynają się rozwijać, aż sto lat później, z portem jest motorem wzrostu, które złożyło miasto na drugim najbardziej zaludnionym w archipelagu Wysp Kanaryjskich. W centrum miasta, w pobliżu morza, kilka z najbardziej ruchliwych ulic i placów stolicy,: spotykają takich jak Plaza de la Candelaria. Znajduje się na terenie dawnej twierdzy San Cristóbal. Jego centrum przewodniczy pomnika Triumph Candelaria, w neoklasycystycznym stylu rzeźby w marmuru Carrara i Przypisywane włoskiego Pasquale Bocciardo. Ta enklawa jest pomijane przez XVII wieku pałacu Karty, wspaniały przykład baroku z neoklasycystyczny akcentami.