COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Formentera - Ibiza jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Formentera na Ibizę.

Na pokładzie promów

Przewoźnicy Promowi - Formentera - Ibiza

  • 25 Sailings Daily 28 min
  • Get price
  • 22 Sailings Daily 30 min
  • Get price
  • 28 Sailings Weekly 30 min
  • Get price
  • 12 Sailings Daily 25 min
  • Get price

Opinie na temat Prom Formentera - Ibiza

 • "Dobra oferta ale trudno znaleźć statek"

  Wszystko w porządku tylko będąc w porcie nie wiadomo, dokąd pójść, a o 8 rano w okienku firmy nikogo nie było i nikt inny też nie chciał pomóc.

  '' travelled on

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Prom Formentera do Ibiza

Trasa promowa Formentera Ibiza łączy Formentera z Ibiza i jest obecnie obsługiwana przez 5 przewoźników. Balearia obsługuje swoje połączenia do 25 razy dzien, Trasmapi 17 razy dzien, Aquabus 28 razy tydzien, Mediterranea Pitiusa 12 razy dzien & Trasmapi posiada polaczenia do 5 razy dzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 63 połączeń promowych dzien na trasie Formentera Ibiza pomiędzy Formentera i Ibiza.

Formentera - Przewodnik

Formentera jest mniejsza wyspa w grupie Wysp
Balearow w Hiszpanii. Wyspa ma około 20 km długości i znajduje się 6km na południe od Ibizy. Główne miejscowości na wyspie to Sant Frances Xavier, Saint Ferran de ses Roques, El Pilar de la Mola i La Savina. Wyspa ma szeroką reputację swoich pięknych plaż, białego piasku i plaz nudystow.

Formentera ma charakterystyczny zarys zdominowany przez nature i imponujacy Cap de Barbaria, majestatyczny uprawny płaskowyż La Mola na wschód, długi półwysep Es Trocadores docierajacy do S'Espalmador i Ibizy na północ i nierowne, ale piękne, zachodnie wybrzeże, obejmujące piękny doplyw do Cala Saona.

Chociaż początkowo na wyspe mozna bylo dotrzeć tylko promem z Ibizy, turystyka wzrosła w ostatnich latach, teraz podróżujący na wyspe moga dotrzec z hiszpańskiego lądu. Czas podróży z Ibizy do Formentery to około 30 minut.


Ibiza - Przewodnik

Ibiza znajduje się na Morzu Śródziemnym, na wschód od Półwyspu hiszpańskiej, i jest jednym z Balearów. Ibiza, który obejmuje 572 km2, jest cały świat w miniaturze i rozciąga się od wybrzeża śródlądowej. Ibiza -z jego gładkiej relief- wraz z Formentera, tworzą tak zwane wyspy Pitiusas. T on Grecy o nich jako wysp sosen, Ibiza Sam będąc większy z dwóch.Najstarsza część miasta Ibiza raz pierwszy rozliczane przez Fenicjan i nadal otoczone murami zbudowany w 16 wieku, aby utrzymać piratów tureckich się. Dziś, wąskie, brukowane uliczki są obwarowane przystojnych średniowiecznych dworach.Katedra znajduje się w najwyższym punkcie, w pobliżu zamku. Spacer po ścianach, aby zorientować się w strategicznej lokalizacji. Warunki są idealne do nurkowania na całym wybrzeżu Ibizy, z czystej wody i wody temperatury do 26 stopni Celsjusza (80F) w lecie.Dno morskie w parku narodowym Las Salinas jest Światowego Dziedzictwa UNESCO, ze względu na znaczenie ekologiczne trawy morskiej, która rośnie tam.