COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Playa d'en Bossa - Formentera jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Ibiza na Formenterę.

Przewoźnicy Promowi - Playa d'en Bossa - Formentera

    • 12 Sailings Weekly 55 min
    • Get price

Prom Playa d'en Bossa do Formentera

Playa d'en Bossa Formentera polaczenie laczy Ibiza z Formentera. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Aquabus. Polaczenie odbywa sie do 12 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 55 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Playa d'en Bossa Formentera zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Formentera - Przewodnik

Formentera jest znany jako ostatni śródziemnomorskiego raju, ponieważ nie był w stanie połączyć turystykę z ochroną środowiska.Wyspa należy do Balearów w Hiszpanii i jest około 20 km długości i jest około 6 km na południe od Ibizy. Formentera można dotrzeć tylko łodzią z Ibizy, ale to sprawia, że niedostępność spokojne miejsce, gdzie można uciec od stresu i przeludnienia. Goście mogą korzystać z wyspy na przejażdżce rowerowej lub pływanie z jej więcej niż 20 km od plaż z białym piaskiem i krystalicznie czystą wodą.Tajemnica istnienia czystego morza i długich plaż Formentera, co znaczą go od reszty Morza Śródziemnego, jest łąka posidonea który otacza wyspę, naturalną oczyszczalnię, która oczyszcza wodę i umożliwia piasek się osadza się na wybrzeżu. To prawdziwy podwodny dżungla, wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO w 1999 roku.

Czas przejście promem na Ibizie jest około 30 minut.