Prom Playa d'en Bossa na Formenterę

Playa d'en Bossa Formentera polaczenie laczy Ibiza z Formentera. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Aquabus. Polaczenie odbywa sie do 42 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 55 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Playa d'en Bossa Formentera zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Przewoźnicy Promowi - Playa d'en Bossa - Formentera

Średnia cena promu Playa d'en Bossa Formentera

Pokazane ceny reprezentują średnią cenę za bilet w jedna stronę zapłaconą przez naszych klientów na tej trasie. Ceny podane są od osoby.

Formentera - Przewodnik

Formentera jest znany jako ostatni śródziemnomorskiego raju, ponieważ nie był w stanie połączyć turystykę z ochroną środowiska.Wyspa należy do Balearów w Hiszpanii i jest około 20 km długości i jest około 6 km na południe od Ibizy. Formentera można dotrzeć tylko łodzią z Ibizy, ale to sprawia, że niedostępność spokojne miejsce, gdzie można uciec od stresu i przeludnienia. Goście mogą korzystać z wyspy na przejażdżce rowerowej lub pływanie z jej więcej niż 20 km od plaż z białym piaskiem i krystalicznie czystą wodą.Tajemnica istnienia czystego morza i długich plaż Formentera, co znaczą go od reszty Morza Śródziemnego, jest łąka posidonea który otacza wyspę, naturalną oczyszczalnię, która oczyszcza wodę i umożliwia piasek się osadza się na wybrzeżu. To prawdziwy podwodny dżungla, wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO w 1999 roku.

Czas przejście promem na Ibizie jest około 30 minut.