Prom Formentera do Playa d'en Bossa

Formentera Playa d'en Bossa polaczenie laczy Formentera z Ibiza. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Aquabus. Polaczenie odbywa sie do 35 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 55 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Formentera Playa d'en Bossa zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Przewoźnicy Promowi - Formentera - Playa d'en Bossa

Średnia cena promu Formentera Playa d'en Bossa

Pokazane ceny reprezentują średnią cenę za bilet w jedna stronę zapłaconą przez naszych klientów na tej trasie. Ceny podane są od osoby.

Formentera - Przewodnik

Formentera jest mniejsza wyspa w grupie Wysp
Balearow w Hiszpanii. Wyspa ma około 20 km długości i znajduje się 6km na południe od Ibizy. Główne miejscowości na wyspie to Sant Frances Xavier, Saint Ferran de ses Roques, El Pilar de la Mola i La Savina. Wyspa ma szeroką reputację swoich pięknych plaż, białego piasku i plaz nudystow.

Formentera ma charakterystyczny zarys zdominowany przez nature i imponujacy Cap de Barbaria, majestatyczny uprawny płaskowyż La Mola na wschód, długi półwysep Es Trocadores docierajacy do S'Espalmador i Ibizy na północ i nierowne, ale piękne, zachodnie wybrzeże, obejmujące piękny doplyw do Cala Saona.

Chociaż początkowo na wyspe mozna bylo dotrzeć tylko promem z Ibizy, turystyka wzrosła w ostatnich latach, teraz podróżujący na wyspe moga dotrzec z hiszpańskiego lądu. Czas podróży z Ibizy do Formentery to około 30 minut.