COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Formentera - Playa d'en Bossa jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Formentera na Ibizę.

Przewoźnicy Promowi - Formentera - Playa d'en Bossa

    • 6 Sailings Weekly 55 min
    • Get price

Prom Formentera do Playa d'en Bossa

Formentera Playa d'en Bossa polaczenie laczy Formentera z Ibiza. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Aquabus. Polaczenie odbywa sie do 6 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 55 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Formentera Playa d'en Bossa zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Formentera - Przewodnik

Formentera jest mniejsza wyspa w grupie Wysp
Balearow w Hiszpanii. Wyspa ma około 20 km długości i znajduje się 6km na południe od Ibizy. Główne miejscowości na wyspie to Sant Frances Xavier, Saint Ferran de ses Roques, El Pilar de la Mola i La Savina. Wyspa ma szeroką reputację swoich pięknych plaż, białego piasku i plaz nudystow.

Formentera ma charakterystyczny zarys zdominowany przez nature i imponujacy Cap de Barbaria, majestatyczny uprawny płaskowyż La Mola na wschód, długi półwysep Es Trocadores docierajacy do S'Espalmador i Ibizy na północ i nierowne, ale piękne, zachodnie wybrzeże, obejmujące piękny doplyw do Cala Saona.

Chociaż początkowo na wyspe mozna bylo dotrzeć tylko promem z Ibizy, turystyka wzrosła w ostatnich latach, teraz podróżujący na wyspe moga dotrzec z hiszpańskiego lądu. Czas podróży z Ibizy do Formentery to około 30 minut.