COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Naviera Nabia

Naviera Nabia ma swoją siedzibę przy Ria de Vigo w północno-zachodniej Hiszpanii. Spółka ta oferuje częste przeprawy promowe do Cies i na Wyspy Ons, znane ze swoich dziewiczych terenów i nieskazitelnych plaż.

Rias Baixas może pochwalić się nowoczesną flotą, składającą się z jachtu i dwóch dużych katamaranów, zapewniających wygodną i bezproblemową podróż. Na pokładzie ich statków, znajdziesz miejsca siedzące zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz- dzięki czemu podczas rejsu można cieszyć się wspaniałymi widokami na morze- a także doskonale wyposażone toalety i przestronne tarasy widokowe.

Firma rozpoczęła swoją działalność w 1998 roku i od samego początku dba o dostarczanie najwyższej jakości usług dla swoich klientów. Znana jest z innowacyjnych pomysłów oraz rozwiązań, które mają służyć do poprawy warunków podróżowania pasazerów.

Directferries.pl zapewnia bezstronne porównanie umożliwiając wyświetlanie licznych harmonogramow promow i opłaty w jednym. Porównaj Naviera Nabia harmonogramy i ceny teraz ze wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed dokonaniem rezerwacji biletu.

Wszystkie trasy Naviera Nabia

Alternatywne firmy i trasy