Naviera Nabia
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Naviera Nabia

Naviera Nabia ma swoją siedzibę przy Ria de Vigo w północno-zachodniej Hiszpanii. Spółka ta oferuje częste przeprawy promowe do Cies i na Wyspy Ons, znane ze swoich dziewiczych terenów i nieskazitelnych plaż.

Rias Baixas może pochwalić się nowoczesną flotą, składającą się z jachtu i dwóch dużych katamaranów, zapewniających wygodną i bezproblemową podróż. Na pokładzie ich statków, znajdziesz miejsca siedzące zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz- dzięki czemu podczas rejsu można cieszyć się wspaniałymi widokami na morze- a także doskonale wyposażone toalety i przestronne tarasy widokowe.

Firma rozpoczęła swoją działalność w 1998 roku i od samego początku dba o dostarczanie najwyższej jakości usług dla swoich klientów. Znana jest z innowacyjnych pomysłów oraz rozwiązań, które mają służyć do poprawy warunków podróżowania pasazerów.

Directferries.pl zapewnia bezstronne porównanie umożliwiając wyświetlanie licznych harmonogramow promow i opłaty w jednym. Porównaj Naviera Nabia harmonogramy i ceny teraz ze wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed dokonaniem rezerwacji biletu.

[--Operator--] - trasy i porty .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.