Mar de Ons
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Mar de Ons

Mar de Ons jest głównym przewoźnikiem w rejonie Galicji w północno-zachodniej Hiszpanii, oferującym częste przeprawy promowe z miast Vigo, Cangas i Baiona na wyspy Ons , San Simon i archipelag Cies.

Mar de Ons, założona w 1993 roku, jest liderem wśród przewoźników w tym regionie: obsługuje ponad milion pasażerów rocznie, 365 dni w roku. Może pochwalić się również największą i najbardziej nowoczesną flotą na galicyjskim wybrzeżu, obejmującą 10 dużych katamaranów.

Każdy statek jest w pełni wyposażony w najnowsze technologie bezpieczeństwa, przestronne odkryte pokłady, nowoczesne toalety i duże stołówki z różnorodnym bufetem.

Doskonała jakość usług dostarczanych przez Mar de Ons została doceniona przez Radę Turystyki Rias Baixas, który ostatnio udzielił im wyróżnienia "Commitment to Quality Tourism ", co oznacza, że podczas rejsu spotkasz się z doskonałej jakości obsługą klienta.

Directferries.pl pozwala na porównanie Mar de Ons rozkładow jazdy i cen wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed podjęciem decyzji by znalezc najlepsze rozwiązanie dla Twojej podróży.

[--Operator--] - trasy i porty .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.