Chios
Ateny (Pireus)
Promy do Ateny
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Chios Ateny (Pireus)

Chios Ateny (Pireus) polaczenie laczy Wyspy Egejskie z Ateny. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Hellenic Seaways. Polaczenie odbywa sie do 7 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 8 godziny.

Dlugosc przeplyniecia Chios Ateny (Pireus) zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Chios do Ateny (Pireus) - Prom Alternatywny

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Wyspy Egejskie do Ateny.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

 • Jak długo płynie prom z Chios do Pireus?

  Czas przeprawy promowej z Chios do Pireus wynosi około 8h. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Chios do Pireus i sprawdzić dostępność.
 • Ile kosztuje prom z Chios do Pireus?

  Cena promu z Chios do Pireus może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Chios do Pireus wynosi 151 €.
 • Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Chios a Pireus?

  Jest 1 operator promowy dla Chios do Pireus i jest to
  • Hellenic Seaways
 • Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Chios do Pireus?

  Zarezerwuj promy z Chios do Pireus poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.
 • Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Chios do Pireus?

  Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Chios do Pireus z
  • Hellenic Seaways
 • Czy można zabrać samochód na prom z Chios do Pireus?

  Tak, możesz podróżować z pojazdem z Chios do Pireus z
  • Hellenic Seaways
 • Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z Chios do Pireus?

  Tak, zwierzęta domowe są dozwolone na pokładzie promu. Może być potrzebny paszport dla zwierzęcia i inne dokumenty. Prosimy o zapoznanie się z wszystkimi wytycznymi operatora i informacjami dotyczącymi podróżowania ze zwierzętami domowymi. Obecnie można przewozić zwierzęta domowe na promach z
  • Hellenic Seaways
 • Jak daleko jest Pireus od Chios?

  Odległość pomiędzy Chios a Pireus wynosi około 151 mil morskich.

Chios - Przewodnik

Chios jest piata co do wielkosci z wysp greckich na Morzu Egejskim i jest oddzielona od Turcji przez ciesnine Chios. Chios Town zbudowane jest wokol starego portu i sredniowiecznego zamku, ktory zostal zbudowany pod panowaniem weneckim i osmanskim. Atrakcje turystyczne, warte odwiedzenia na wyspie obejmuja Chios Muzeum Bizantyjskie, Muzeum Archeologiczne w Chios, sredniowieczne wioski i 11-wieczny klasztor Nea Moni, wpisany na Liste Swiatowego Dziedzictwa UNESCO.

Chios jest gorzysta wyspa. Gora Pelineo rozciaga widok na polnocna czesc wispy, z najwyzszym szczytem, Profitis Helias, na 1297 metrow. Wyspa slynie z malowniczego krajobrazu i jego klimatu srodziemnomorskiego, z lagodnymi zimami i rzadkimi opadami deszczu w lecie.

Chios, oraz inne wyspy Morza Egejskiego na wschodzie, sa zazwyczaj pokaczone do portow w Pireusie i Rafina, w tym wysp Cyklad: Syros, Tinos, Mykonos i Andros, a takze na wyspe Rodos. Twoja podroz do i z wyspy odbedzie sie na konwencjonalnym lub Highspeed promie z trwaniem podrozy miedzy 5 1/2 godzin i 9 1/2 godzin, w zaleznosci od operatora promowego oraz trasy.


Ateny (Pireus) - Przewodnik

Greckie miasto i port w Pireusie jest głównym portem Grecji i jeden z największych w całym basenie Morza Śródziemnego. To ważne miasto i często uważane za przedmieścia Aten, która leży zaledwie kilka minut. Pireus Stał niczym hub dla sieci promowego w podróży dookoła Morza Egejskiego i ITS Chociaż wielkość sąsiedztwie Aten oznacza grupowanie Często łączy się to niepostrzeżenie z greckiej stolicy, ITS nadmorski oferuje zupełnie inny i charakterystyczny wygląd. Wielu odwiedzających Pireusie przekonają się, że najbardziej atrakcyjne część miasta leży wokół Manuel wschodnim kwartale, wraz Zarówno Mikrolimano Harbour i Zea Marina. Ta dzielnica nadmorska pełna jest nabrzeże restauracji, barów i klubów nocnych, a znacznie się poprawiły w czasie ostatnich Igrzysk Olimpijskich w Atenach, wraz ze stworzeniem pięknego portu przedniego promenadzie, z drzew i przechodzącej średniowiecznych murów miejskich, które oferują wgląd i historyczne informacje o bogatej przeszłości miasta.


Chios do Pireus Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 27/11/2023 a 03.12.2023.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
Hellenic Seaways 03:30 12:30 9 godziny pt.
Hellenic Seaways 05:50 18:45 12 godziny 55 minuty sob.
Hellenic Seaways 13:00 23:10 10 godziny 10 minuty czw.
Hellenic Seaways 13:00 23:15 10 godziny 15 minuty czw.
Hellenic Seaways 21:05 10:50 13 godziny 45 minuty pon.
Hellenic Seaways 21:45 06:35 8 godziny 50 minuty wt., sob.
Hellenic Seaways 22:00 06:00 8 godziny pon., pt.

Na pokładzie promów

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.