Chios do Pireus Prom

Chios Pireus trasa promowa laczy Wyspy Egejskie z Ateny i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Blue Star Ferries obsluguje do 5 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 6 godziny 15 minuty gdy Hellenic Seaways serwis operuje do 2 razy w tygodniu trwajacym od 9 godz 25 min.

To daje 7 przeplyniecia tydzien na trasie Chios Pireus pomiedzy Wyspy Egejskie i Ateny. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Chios - Pireus Armatorzy Promowi

  • Blue Star Ferries
    • 5 przeprawy w tygodniu 6 godz 15 min
    • Uzyskaj cenę
  • Hellenic Seaways
    • 2 przeprawy w tygodniu 9 godz 25 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Chios Pireus

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Chios Pireus to samochod + 2 pasazerów.

Chios Przewodnik

Chios jest piata co do wielkosci z wysp greckich na Morzu Egejskim i jest oddzielona od Turcji przez ciesnine Chios. Chios Town zbudowane jest wokol starego portu i sredniowiecznego zamku, ktory zostal zbudowany pod panowaniem weneckim i osmanskim. Atrakcje turystyczne, warte odwiedzenia na wyspie obejmuja Chios Muzeum Bizantyjskie, Muzeum Archeologiczne w Chios, sredniowieczne wioski i 11-wieczny klasztor Nea Moni, wpisany na Liste Swiatowego Dziedzictwa UNESCO.

Chios jest gorzysta wyspa. Gora Pelineo rozciaga widok na polnocna czesc wispy, z najwyzszym szczytem, Profitis Helias, na 1297 metrow. Wyspa slynie z malowniczego krajobrazu i jego klimatu srodziemnomorskiego, z lagodnymi zimami i rzadkimi opadami deszczu w lecie.

Chios, oraz inne wyspy Morza Egejskiego na wschodzie, sa zazwyczaj pokaczone do portow w Pireusie i Rafina, w tym wysp Cyklad: Syros, Tinos, Mykonos i Andros, a takze na wyspe Rodos. Twoja podroz do i z wyspy odbedzie sie na konwencjonalnym lub Highspeed promie z trwaniem podrozy miedzy 5 1/2 godzin i 9 1/2 godzin, w zaleznosci od operatora promowego oraz trasy.

Pireus Przewodnik

Greckie miasto i port w Pireusie jest głównym portem Grecji i jeden z największych w całym basenie Morza Śródziemnego. To ważne miasto i często uważane za przedmieścia Aten, która leży zaledwie kilka minut. Pireus Stał niczym hub dla sieci promowego w podróży dookoła Morza Egejskiego i ITS Chociaż wielkość sąsiedztwie Aten oznacza grupowanie Często łączy się to niepostrzeżenie z greckiej stolicy, ITS nadmorski oferuje zupełnie inny i charakterystyczny wygląd. Wielu odwiedzających Pireusie przekonają się, że najbardziej atrakcyjne część miasta leży wokół Manuel wschodnim kwartale, wraz Zarówno Mikrolimano Harbour i Zea Marina. Ta dzielnica nadmorska pełna jest nabrzeże restauracji, barów i klubów nocnych, a znacznie się poprawiły w czasie ostatnich Igrzysk Olimpijskich w Atenach, wraz ze stworzeniem pięknego portu przedniego promenadzie, z drzew i przechodzącej średniowiecznych murów miejskich, które oferują wgląd i historyczne informacje o bogatej przeszłości miasta.