Prom Limnos do Lavrio

Limnos Lavrio polaczenie laczy Wyspy Egejskie z Ateny. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Hellenic Seaways. Polaczenie odbywa sie do 5 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 9 godziny.

Dlugosc przeplyniecia Limnos Lavrio zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Przewoźnicy Promowi - Limnos - Lavrio

Średnia cena promu Limnos Lavrio

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Limnos Lavrio to samochod + 2 pasażerów.

Lavrio - Przewodnik

Greckie miasteczko Lavrio, na krańcu Półwyspu Attyka, nie jest poczesne miejsce w bardzo wielu przewodnikach o Grecji, mimo że znajduje się najstarszy i największy starożytny amfiteatr w kraju i tajemniczej gigantycznej dziury, która byłaby atrakcją Fortians i poszukiwacze zjawisk niewyjaśnionych, gdyby wiedzieli o tym.Obszar jest znany z przemysłu i górnictwa operacji od czasów starożytnych. To tam gigantyczne kolumny z świątyni Posideon na pobliskim Sunion wykopano.Miasto ma też kopalnie srebra, które sięgają do czasów prehistorycznych.

Lavrio jest port mniejsze znaczenie w porównaniu do Pireusu, ale bardzo ważne dla rozwoju regionu Attyka.Port Lavrio gospodarze promów pasażerskich, łodzi handlowych, jachtów i łodzi rybołówstwa. Ze względu na swoje położenie, które odchodzą promy z portu Lavrio dotrzeć szybciej na Cykladach i wschodnich wysp Morza Egejskiego, które sprawia, że podróż o wiele bardziej wygodne.