Karlovassi
Saloniki
Promy do Grecja
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Karlovassi Saloniki

Karlovassi Saloniki polaczenie laczy Samos z Grecja. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Hellenic Seaways. Polaczenie odbywa sie do 1 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 17 godziny 20 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Karlovassi Saloniki zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Karlovassi do Saloniki - Prom Alternatywny

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Samos do Grecji.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Karlovassi do Saloniki?

Czas przeprawy promowej z Karlovassi do Saloniki wynosi około 17h 20m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Karlovassi do Saloniki i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z Karlovassi do Saloniki?

Cena promu z Karlovassi do Saloniki może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Karlovassi do Saloniki wynosi 126 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Karlovassi a Saloniki?

Jest 1 operator promowy dla Karlovassi do Saloniki i jest to
  • Hellenic Seaways

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Karlovassi do Saloniki?

Zarezerwuj promy z Karlovassi do Saloniki poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Karlovassi do Saloniki?

Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Karlovassi do Saloniki z
  • Hellenic Seaways

Czy można zabrać samochód na prom z Karlovassi do Saloniki?

Tak, możesz podróżować z pojazdem z Karlovassi do Saloniki z
  • Hellenic Seaways

Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z Karlovassi do Saloniki?

Nie, zwierzęta domowe nie są dozwolone na pokładach promów.

Jak daleko jest Saloniki od Karlovassi?

Odległość pomiędzy Karlovassi a Saloniki wynosi około 272 mil morskich.

Karlovassi - Przewodnik

Karlovassi to miasto na greckiej wyspie Samos na Morzu Egejskim Północnym. Miasto ma długą i bogatą historię w biznesie i kulturze. Aż do początku 20 wieku, miasto bylo znane z garbarni oraz produkcji tytoniu. Muzeum Garbarnia pokazuje długą tradycję, prezentuje narzędzia i metody obróbki skóry i pokazuje turysta gdzie dziesiątki wyrobow byly usytuowane w Samos podczas 20. wieku. Architektonicznie, miasto ma wiele wspaniałych neoklasycznych rezydencji, które można zobaczyć wraz ze szczątkami wielkich fabryk kamienia w "Ormos".

Jako, ze Karlovassi jest dość dużym portem, istnieje wiele połączeń promowych do innych wysp i do Grecji kontynentalnej. Kierunki dostępne z Karlowasi to Pireus, Chios, Fournoi, Agios Kirikos, Evdilos, Syros i Kavala.


Saloniki - Przewodnik

Greckie miasto w Salonikach znajduje się w północnej Grecji (Central Macedonia) i jest drugim co do wielkości miasto greckie, po Atenach. Saloniki jest często określane jako kulturalnej stolicy kraju. Znany także jako "Salonik", Saloniki jest idealnym miejscem, aby poddać się we wszelkiego rodzaju luksusy i smakołyki, z super sklepów, dobrych restauracji, klubów nocnych, w porywający niektórych muzeach jakości, i mnóstwo koncertów i imprez, szczególnie w sezonie letnim ,Szereg zabytków w Salonikach warto odwiedzić, a mianowicie jego historycznego Białej Wieży, murów bizantyjskich, tradycyjnej architektury greckiej i jej pięknym nabrzeżu, które jest pokryte kawiarnie i sklepy.

Chociaż może być Saloniki archeologiczne miasta z licznymi starożytnych zabytków, jest dogodnie blisko wyjątkowych plaż, które często wyposażony jest w duży wybór sportów wodnych. Większość plaże są zaledwie kilka minut jazdy od hotelu, są skupione wokół Zatokę Termajską, z najbardziej popularnych plaż w tym Angelochori, Aretsou, Galaxias, Nea Michaniona, Perea Beach i Platania, między innymi.


Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.