Karlovassi do Pireus Prom

Karlovassi Pireus trasa promowa laczy Samos z Ateny i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Blue Star Ferries obsluguje do 2 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 6 godziny 45 minuty gdy Hellenic Seaways serwis operuje do 6 razy w tygodniu trwajacym od 7 godz 20 min.

To daje 8 przeplyniecia tydzien na trasie Karlovassi Pireus pomiedzy Samos i Ateny. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Karlovassi do Pireus Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Samos do Ateny.

Karlovassi - Pireus Armatorzy Promowi

  • Blue Star Ferries
    • 2 przeprawy w tygodniu 6 godz 45 min
    • Uzyskaj cenę
  • Hellenic Seaways
    • 6 przeprawy w tygodniu 7 godz 20 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Karlovassi Pireus

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Karlovassi Pireus to samochod + 2 pasazerów.

Karlovassi Przewodnik

Karlovassi to miasto na greckiej wyspie Samos na Morzu Egejskim Północnym. Miasto ma długą i bogatą historię w biznesie i kulturze. Aż do początku 20 wieku, miasto bylo znane z garbarni oraz produkcji tytoniu. Muzeum Garbarnia pokazuje długą tradycję, prezentuje narzędzia i metody obróbki skóry i pokazuje turysta gdzie dziesiątki wyrobow byly usytuowane w Samos podczas 20. wieku. Architektonicznie, miasto ma wiele wspaniałych neoklasycznych rezydencji, które można zobaczyć wraz ze szczątkami wielkich fabryk kamienia w "Ormos".

Jako, ze Karlovassi jest dość dużym portem, istnieje wiele połączeń promowych do innych wysp i do Grecji kontynentalnej. Kierunki dostępne z Karlowasi to Pireus, Chios, Fournoi, Agios Kirikos, Evdilos, Syros i Kavala.

Pireus Przewodnik

Greckie miasto i port w Pireusie jest głównym portem Grecji i jeden z największych w całym basenie Morza Śródziemnego. To ważne miasto i często uważane za przedmieścia Aten, która leży zaledwie kilka minut. Pireus Stał niczym hub dla sieci promowego w podróży dookoła Morza Egejskiego i ITS Chociaż wielkość sąsiedztwie Aten oznacza grupowanie Często łączy się to niepostrzeżenie z greckiej stolicy, ITS nadmorski oferuje zupełnie inny i charakterystyczny wygląd. Wielu odwiedzających Pireusie przekonają się, że najbardziej atrakcyjne część miasta leży wokół Manuel wschodnim kwartale, wraz Zarówno Mikrolimano Harbour i Zea Marina. Ta dzielnica nadmorska pełna jest nabrzeże restauracji, barów i klubów nocnych, a znacznie się poprawiły w czasie ostatnich Igrzysk Olimpijskich w Atenach, wraz ze stworzeniem pięknego portu przedniego promenadzie, z drzew i przechodzącej średniowiecznych murów miejskich, które oferują wgląd i historyczne informacje o bogatej przeszłości miasta.