Vathi do Pireus Prom

Vathi Pireus trasa promowa laczy Samos z Ateny i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Blue Star Ferries obsluguje do 1 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 7 godziny 20 minuty gdy Hellenic Seaways serwis operuje do 3 razy w tygodniu trwajacym od 11 godz 30 min.

To daje 4 przeplyniecia tydzien na trasie Vathi Pireus pomiedzy Samos i Ateny. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Vathi do Pireus Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Samos do Ateny.

Vathi - Pireus Armatorzy Promowi

  • Blue Star Ferries
    • 1 Przeprawy Tygodniowo 7 godz 20 min
    • Uzyskaj cenę
  • Hellenic Seaways
    • 3 przeprawy w tygodniu 11 godz 30 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Vathi Pireus

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Vathi Pireus to samochod + 1 pasazer.

Vathi Przewodnik

Miasto Vathi znajduje się na greckiej wyspie Samos, która leży na Morzu Egejskim, i jest największym miastem na wyspie oraz jej stolica. Miasto zostało zbudowane wokół dużej zatoki i jest pełna kolorów oraz Egejskiej atmosfery, a turystyka jest glownym srodkiem dochodowym wyspy. Miasto jest także domem dla jednego z trzech portów na wyspie i znajduje się we wschodniej części zatoki, która jest również nazywana Vathi. Limin Vatheos lub Kato Vathi, jak miejscowi nazywają go, jest najbardziej tętniącym życiem miejscem na wyspie, zwłaszcza w letnim sezonie turystycznym. Było wiele znalezisk archeologicznych na wyspie, które sa świadectwem przeszłości wyspy. Popularny wśród turystów jest zabytkowy kościół Agios Spyridon, w budynku, który mieści się Parlament, Ratusz i Muzeum Archeologiczne, i wszystkie są dowodami z przeszłości wyspy.

Z miejskiego portu, usługi promowe działają do Grecji kontynentalnej oraz wielu innych greckich wysp. Kierunki obejmują Pireus, Icaria, Chios, Mytiline, Cyklady, wyspy północnego Morza Egejskiego i wysp Dodekanezu.

Pireus Przewodnik

Greckie miasto i port w Pireusie jest głównym portem Grecji i jeden z największych w całym basenie Morza Śródziemnego. To ważne miasto i często uważane za przedmieścia Aten, która leży zaledwie kilka minut. Pireus Stał niczym hub dla sieci promowego w podróży dookoła Morza Egejskiego i ITS Chociaż wielkość sąsiedztwie Aten oznacza grupowanie Często łączy się to niepostrzeżenie z greckiej stolicy, ITS nadmorski oferuje zupełnie inny i charakterystyczny wygląd. Wielu odwiedzających Pireusie przekonają się, że najbardziej atrakcyjne część miasta leży wokół Manuel wschodnim kwartale, wraz Zarówno Mikrolimano Harbour i Zea Marina. Ta dzielnica nadmorska pełna jest nabrzeże restauracji, barów i klubów nocnych, a znacznie się poprawiły w czasie ostatnich Igrzysk Olimpijskich w Atenach, wraz ze stworzeniem pięknego portu przedniego promenadzie, z drzew i przechodzącej średniowiecznych murów miejskich, które oferują wgląd i historyczne informacje o bogatej przeszłości miasta.