Vathi
Ateny (Pireus)
Promy do Ateny
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Vathi Ateny (Pireus)

Vathi Ateny (Pireus) polaczenie laczy Samos z Ateny. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Hellenic Seaways. Polaczenie odbywa sie do 4 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 8 godziny 30 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Vathi Ateny (Pireus) zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Vathi do Ateny (Pireus) - Prom Alternatywny

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Samos do Ateny.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

 • Jak długo płynie prom z Vathi do Ateny (Pireus)?

  Czas przeprawy promowej z Vathi do Ateny (Pireus) wynosi około 8h 30m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Vathi do Ateny (Pireus) i sprawdzić dostępność.
 • Ile kosztuje prom z Vathi do Ateny (Pireus)?

  Cena promu z Vathi do Ateny (Pireus) może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Vathi do Ateny (Pireus) wynosi 138 €.
 • Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Vathi a Ateny (Pireus)?

  Jest 1 operator promowy dla Vathi do Ateny (Pireus) i jest to
  • Hellenic Seaways
 • Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Vathi do Ateny (Pireus)?

  Zarezerwuj promy z Vathi do Ateny (Pireus) poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.
 • Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Vathi do Ateny (Pireus)?

  Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Vathi do Ateny (Pireus) z
  • Hellenic Seaways
 • Czy można zabrać samochód na prom z Vathi do Ateny (Pireus)?

  Tak, możesz podróżować z pojazdem z Vathi do Ateny (Pireus) z
  • Hellenic Seaways
 • Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z Vathi do Ateny (Pireus)?

  Tak, zwierzęta domowe są dozwolone na pokładzie promu. Może być potrzebny paszport dla zwierzęcia i inne dokumenty. Prosimy o zapoznanie się z wszystkimi wytycznymi operatora i informacjami dotyczącymi podróżowania ze zwierzętami domowymi. Obecnie można przewozić zwierzęta domowe na promach z
  • Hellenic Seaways
 • Jak daleko jest Ateny (Pireus) od Vathi?

  Odległość pomiędzy Vathi a Ateny (Pireus) wynosi około 200 mil morskich.

Vathi - Przewodnik

Miasto Vathi znajduje się na greckiej wyspie Samos, która leży na Morzu Egejskim, i jest największym miastem na wyspie oraz jej stolica. Miasto zostało zbudowane wokół dużej zatoki i jest pełna kolorów oraz Egejskiej atmosfery, a turystyka jest glownym srodkiem dochodowym wyspy. Miasto jest także domem dla jednego z trzech portów na wyspie i znajduje się we wschodniej części zatoki, która jest również nazywana Vathi. Limin Vatheos lub Kato Vathi, jak miejscowi nazywają go, jest najbardziej tętniącym życiem miejscem na wyspie, zwłaszcza w letnim sezonie turystycznym. Było wiele znalezisk archeologicznych na wyspie, które sa świadectwem przeszłości wyspy. Popularny wśród turystów jest zabytkowy kościół Agios Spyridon, w budynku, który mieści się Parlament, Ratusz i Muzeum Archeologiczne, i wszystkie są dowodami z przeszłości wyspy.

Z miejskiego portu, usługi promowe działają do Grecji kontynentalnej oraz wielu innych greckich wysp. Kierunki obejmują Pireus, Icaria, Chios, Mytiline, Cyklady, wyspy północnego Morza Egejskiego i wysp Dodekanezu.


Ateny (Pireus) - Przewodnik

Greckie miasto i port w Pireusie jest głównym portem Grecji i jeden z największych w całym basenie Morza Śródziemnego. To ważne miasto i często uważane za przedmieścia Aten, która leży zaledwie kilka minut. Pireus Stał niczym hub dla sieci promowego w podróży dookoła Morza Egejskiego i ITS Chociaż wielkość sąsiedztwie Aten oznacza grupowanie Często łączy się to niepostrzeżenie z greckiej stolicy, ITS nadmorski oferuje zupełnie inny i charakterystyczny wygląd. Wielu odwiedzających Pireusie przekonają się, że najbardziej atrakcyjne część miasta leży wokół Manuel wschodnim kwartale, wraz Zarówno Mikrolimano Harbour i Zea Marina. Ta dzielnica nadmorska pełna jest nabrzeże restauracji, barów i klubów nocnych, a znacznie się poprawiły w czasie ostatnich Igrzysk Olimpijskich w Atenach, wraz ze stworzeniem pięknego portu przedniego promenadzie, z drzew i przechodzącej średniowiecznych murów miejskich, które oferują wgląd i historyczne informacje o bogatej przeszłości miasta.


Vathi do Ateny (Pireus) Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 02/10/2023 a 08.10.2023.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
Hellenic Seaways 00:45 09:40 8 godziny 55 minuty pt., niedz.
Hellenic Seaways 01:25 10:20 8 godziny 55 minuty śr.
Hellenic Seaways 03:00 12:45 9 godziny 45 minuty śr.
Hellenic Seaways 12:15 22:50 10 godziny 35 minuty pt.
Hellenic Seaways 13:35 23:55 10 godziny 20 minuty pon.

Na pokładzie promów

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.