Pireus do Karlovassi Prom

Pireus Karlovassi trasa promowa laczy Ateny z Samos i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Blue Star Ferries obsluguje do 2 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 6 godziny 45 minuty gdy Hellenic Seaways serwis operuje do 6 razy w tygodniu trwajacym od 8 godz.

To daje 8 przeplyniecia tydzien na trasie Pireus Karlovassi pomiedzy Ateny i Samos. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Pireus do Karlovassi Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Ateny na Samos.

Pireus - Karlovassi Armatorzy Promowi

  • Blue Star Ferries
    • 2 przeprawy w tygodniu 6 godz 45 min
    • Uzyskaj cenę
  • Hellenic Seaways
    • 6 przeprawy w tygodniu 8 godz
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Pireus Karlovassi

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Pireus Karlovassi to samochod + 2 pasazerów.

Pireus Przewodnik

Pireus to portowe miasto w Grecji. Miasto położone jest na Zatokę Sarońską w regionie Attyka Grecji i jest częścią obszaru miejskiego w Atenach z centrum Aten około 12 km od Aten. Poza jej biur przewozowych, banków i obiektów użyteczności publicznej, znajdziesz plątaninę deptaków, sklepów i raczej zaniedbane obszary. Najbardziej atrakcyjna dzielnica leży na wschód dookoła Zea Marina i turystycznego portu Mikrolimano, który jest wyłożony kawiarniami, restauracjami i barami.

Port w Pireusie jest głównym portem w Grecji, największym portem pasażerskim w Europie i trzecim co do wielkości na świecie i jest ośrodkiem greckiego handlu morskiego i bazy z duża flota handlowa. Udogodnienia w porcie zostały niedawno odnowione i jakość udogodnień poprawił się znacząco. Obejmują one bankomaty, kantor wymiany walut, restauracje, bary, taksówki i szereg biur podróży sprzedających bilety na prom. Port obsługuje prom na Kretę, Cyklady, Dodekanez, wschodniej części Grecji i dużej części północnej i wschodniej Morza Egejskiego.

Karlovassi Przewodnik

Karlovassi jest jednym z najpopularniejszych ośrodków turystycznych w Samos, greckiej wyspie znajduje się na Morzu Egejskim, na północ. Samos jest wyspą ojciec matematyki, Pitagoras, astronom Arystarch i filozof Epikur. To jest dom Hery i ziemi, że gospodarzem Herodota i Ezopa. Jest ważnym ośrodkiem handlu na Morzu Egejskim i domu do głównych sił morskich w historii starożytnej. Karlovassi znajduje się na północnej stronie wyspy i ma długą i bogatą historię w biznesie i kulturze. Aż do początku 20 wieku miasto słynie z produkcji tytoniu i garbarni. W mieście Muzeum Garbarnia pokazuje długą tradycję miasto ma w garbarni, które sięgają starożytności.Muzeum prezentuje narzędzia i metody obróbki skóry, a także pokazuje odwiedzającym, gdzie dziesiątki garbarni były usytuowane w Samos w 20 wieku. Architektonicznie, miasto ma wiele wspaniałych rezydencji neoklasyczne które można zobaczyć wraz ze szczątkami wielkich fabryk kamienia w "Ormos" morzem.

Promy działające od miejskiego portu odejść do Pireusu, Chios, Fournoi, Agios Kirikos, Evdilos, Syros i Kavala.