Ateny (Pireus)
Karlovassi
Promy do Samos
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony
Ateny (Pireus) - Karlovassi jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Prom Pireus Karlovassi

Pireus Karlovassi polaczenie laczy Ateny z Samos. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Hellenic Seaways. Polaczenie odbywa sie do 7 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 8 godziny 20 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Pireus Karlovassi zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Ateny (Pireus) do Karlovassi - Prom Alternatywny

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Ateny na Samos.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

 • Jak długo płynie prom z Ateny (Pireus) do Karlovassi?

  Czas przeprawy promowej z Ateny (Pireus) do Karlovassi wynosi około 8h 20m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Ateny (Pireus) do Karlovassi i sprawdzić dostępność.
 • Ile kosztuje prom z Ateny (Pireus) do Karlovassi?

  Cena promu z Ateny (Pireus) do Karlovassi może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Ateny (Pireus) do Karlovassi wynosi 251 €.
 • Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Ateny (Pireus) a Karlovassi?

  Jest 1 operator promowy dla Ateny (Pireus) do Karlovassi i jest to
  • Hellenic Seaways
 • Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Ateny (Pireus) do Karlovassi?

  Zarezerwuj promy z Ateny (Pireus) do Karlovassi poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.
 • Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Ateny (Pireus) do Karlovassi?

  Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Ateny (Pireus) do Karlovassi z
  • Hellenic Seaways
 • Czy można zabrać samochód na prom z Ateny (Pireus) do Karlovassi?

  Tak, możesz podróżować z pojazdem z Ateny (Pireus) do Karlovassi z
  • Hellenic Seaways
 • Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z Ateny (Pireus) do Karlovassi?

  Tak, zwierzęta domowe są dozwolone na pokładzie promu. Może być potrzebny paszport dla zwierzęcia i inne dokumenty. Prosimy o zapoznanie się z wszystkimi wytycznymi operatora i informacjami dotyczącymi podróżowania ze zwierzętami domowymi. Obecnie można przewozić zwierzęta domowe na promach z
  • Hellenic Seaways
 • Jak daleko jest Karlovassi od Ateny (Pireus)?

  Odległość pomiędzy Ateny (Pireus) a Karlovassi wynosi około 182 mil morskich.

Pireus - Przewodnik

Pireus to miasto portowe w Grecji położone nad Zatoką Sarońską około 12 km od Aten. Najbardziej atrakcyjna dzielnica leży na wschód dookoła Zea Marina i turystycznego portu Mikrolimano, gdzie znajdziesz pełno kawiarni, restauracji i barów.

Port w Pireusie jest głównym portem w Grecji, największym portem pasażerskim w Europie i trzecim co do wielkości na świecie i jest ośrodkiem greckiego handlu morskiego i bazy z dużą flotą handlową. Udogodnienia w porcie zostały niedawno odnowione i jakość udogodnień poprawiła się znacząco. Obejmują one bankomaty, kantor wymiany walut, restauracje, bary, taksówki i szereg biur podróży sprzedających bilety na prom. Port obsługuje prom na Kretę, Cyklady, Dodekanez i inne wyspy na Morzu Egejskim.


Karlovassi - Przewodnik

Karlovassi jest jednym z najpopularniejszych ośrodków turystycznych w Samos, greckiej wyspie znajduje się na Morzu Egejskim, na północ. Samos jest wyspą ojciec matematyki, Pitagoras, astronom Arystarch i filozof Epikur. To jest dom Hery i ziemi, że gospodarzem Herodota i Ezopa. Jest ważnym ośrodkiem handlu na Morzu Egejskim i domu do głównych sił morskich w historii starożytnej. Karlovassi znajduje się na północnej stronie wyspy i ma długą i bogatą historię w biznesie i kulturze. Aż do początku 20 wieku miasto słynie z produkcji tytoniu i garbarni. W mieście Muzeum Garbarnia pokazuje długą tradycję miasto ma w garbarni, które sięgają starożytności.Muzeum prezentuje narzędzia i metody obróbki skóry, a także pokazuje odwiedzającym, gdzie dziesiątki garbarni były usytuowane w Samos w 20 wieku. Architektonicznie, miasto ma wiele wspaniałych rezydencji neoklasyczne które można zobaczyć wraz ze szczątkami wielkich fabryk kamienia w "Ormos" morzem.

Promy działające od miejskiego portu odejść do Pireusu, Chios, Fournoi, Agios Kirikos, Evdilos, Syros i Kavala.


Na pokładzie promów

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.