Pireus do Vathi Prom

Pireus Vathi trasa promowa laczy Ateny z Samos i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Blue Star Ferries obsluguje do 1 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 7 godziny 20 minuty gdy Hellenic Seaways serwis operuje do 2 razy w tygodniu trwajacym od 9 godz 10 min.

To daje 3 przeplyniecia tydzien na trasie Pireus Vathi pomiedzy Ateny i Samos. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Pireus do Vathi Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Ateny na Samos.

Pireus - Vathi Armatorzy Promowi

  • Blue Star Ferries
    • 1 Przeprawy Tygodniowo 7 godz 20 min
    • Uzyskaj cenę
  • Hellenic Seaways
    • 2 przeprawy w tygodniu 9 godz 10 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Pireus Vathi

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Pireus Vathi to samochod + 2 pasazerów.

Pireus Przewodnik

Pireus to portowe miasto w Grecji. Miasto położone jest na Zatokę Sarońską w regionie Attyka Grecji i jest częścią obszaru miejskiego w Atenach z centrum Aten około 12 km od Aten. Poza jej biur przewozowych, banków i obiektów użyteczności publicznej, znajdziesz plątaninę deptaków, sklepów i raczej zaniedbane obszary. Najbardziej atrakcyjna dzielnica leży na wschód dookoła Zea Marina i turystycznego portu Mikrolimano, który jest wyłożony kawiarniami, restauracjami i barami.

Port w Pireusie jest głównym portem w Grecji, największym portem pasażerskim w Europie i trzecim co do wielkości na świecie i jest ośrodkiem greckiego handlu morskiego i bazy z duża flota handlowa. Udogodnienia w porcie zostały niedawno odnowione i jakość udogodnień poprawił się znacząco. Obejmują one bankomaty, kantor wymiany walut, restauracje, bary, taksówki i szereg biur podróży sprzedających bilety na prom. Port obsługuje prom na Kretę, Cyklady, Dodekanez, wschodniej części Grecji i dużej części północnej i wschodniej Morza Egejskiego.

Vathi Przewodnik

Samos Town, lub Vathi, jest stolicą greckiej wyspie Samos, która leży na Morzu Północnym Egejskie. Miasto położone jest we wschodniej części wyspy i jest zbudowany wokół konia zatoki w kształcie buta.Stare miasto, Ano Vathi, jest zbudowany na wzór amfiteatru wokół naturalnego portu, który jest głównym portem na wyspie. Jeżeli odwiedzający pospacerować po wąskich uliczkach Vathi, które neoklasyczne budynki, muzeum archeologiczne i sklepy pełne autentycznych rzemiosła i drobnego biżuterii. Alternatywnie, zrelaksować się w autentycznych nadmorskich tawern i kawiarni (Kafenion) położonych wokół zatoki. W wyjątkowych gości Muzeum archeologiczne znajdzie największy zachowany przykład Kouros rzeźby.Tradycyjne stare miasto oczaruje gości z jego ulic szeregowych, weneckie pałace stylu i starych tawern czasu.

Z miejskiego portu, usługi promowe działają do Grecji kontynentalnej oraz wielu innych greckich wysp z konwencjonalnych i dużych promów prędkości. Kierunki obejmują Pireus, Ikaria, Chios, Mytiline, Cyklady, wyspy północnego Morza Egejskiego i wysp Dodekanezu.