Prom Thira do Síros

Thira Síros polaczenie laczy Cyklady z Cyklady. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, SeaJets. Polaczenie odbywa sie do 7 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 2 godziny 30 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Thira Síros zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Przewoźnicy Promowi - Thira - Síros

  • SeaJets
    • 7 przeprawy w tygodniu 2 godz 30 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Thira Síros

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Thira Síros to samochod + 2 pasażerów.

Síros - Przewodnik

Chociaż greckiej wyspie Syros należy do grupy wysp Cyklady, itsa Średniowieczna architektura jest czymś więcej niż Cyklad.Stolica wyspy, Ermoupolis Syros, charakteryzuje eleganckie rezydencje weneckich, malowniczej dzielnicy Vaporia, dużych kościołów i imponujących architektury neoklasycystycznej,: takie jak ratusz i Apollo Theatre w centrum kwadrat. Plaże Syros są ładne i relaksujące, z wielu atrakcji turystycznych i zakwaterowania je otaczających. Istnieją oznaki inhabitance na wyspie sięga do 3 tysiącleciu pne w regionach Halandriani i Kastri. Wyniki wskazują, że musi być tam laboratorium metaloplastyki na wyspie, utrzymywał stosunki handlowe z Azji Mniejszej. W 6 wieku pne, Syros zajęli Samians i mieszkańców wielu Samos "przeniósł się do wyspy. Jedno w tym czasie, lekarz i filozof Ważne Pherecydis urodził się w Syros i kilka lat później poszedłem do Samos i stał się nauczycielem Pitagorasa.