Ateny (Lavrio)
Mesta
Promy do Wyspy Egejskie
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Ateny (Lavrio) Mesta

Ateny (Lavrio) Mesta polaczenie laczy Ateny z Wyspy Egejskie. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, SeaJets. Polaczenie odbywa sie do 1 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 6 godziny.

Dlugosc przeplyniecia Ateny (Lavrio) Mesta zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Ateny (Lavrio) do Mesta - Prom Alternatywny

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Ateny na Wyspy Egejskie.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Lavrio do Mesta?

Czas przeprawy promowej z Lavrio do Mesta wynosi około 6h. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Lavrio do Mesta i sprawdzić dostępność.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Lavrio a Mesta?

Jest 1 operator promowy dla Lavrio do Mesta i jest to
  • SeaJets

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Lavrio do Mesta?

Zarezerwuj promy z Lavrio do Mesta poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Ateny (Lavrio) - Przewodnik

Greckie miasta Lavrio lub Laurium jak jest czasem nazywane, znajduje sie w regionie Attyka, w południowo-wschodniej części kraju. Miasto położone jest około 60 km na południowy wschód od Aten, stolicy Grecji, na północ od przylądka Sunion. Z długiej historii w górnictwie srebra, miasto było kiedyś głównym źródłem dochodów państwa. Port morski miasta jest na przedmieściach Aten, ale ma mniejsze znaczenie niż port w Pireusie. Dzielnica miasta jest rozplanowana w układzie siatki z portu w centrum miasta. Jest teraz połączony do nowego międzynarodowego lotniska w Atenach i autostrady Attiki Odos. Najbliższe miejscowości to Sunion i Keratea.

Port Lavrio jest domem dla wielu usług promowych pasażerskich, jachtów, łodzi i statków handlowych. Ze względu na położenie, promy odplywajace z portu mają krótszy czas przeplyniecia na Cyklady i wschodnie wyspy Morza Egejskiegoktóra co sprawia, że jest bardziej wygodne niż inne pobliskie porty. Od Lavrio można wziąć prom do Kea (Tzia), Kythnos, Syros, Mykonos, Paros, Naxos, Ios, Sikinos, Folegandros, Kimolos, Milos, Amorgos, Kythnos, Tinos i Andros.


Mesta - Przewodnik

Miasto Mesta znajduje się na greckiej wyspie Chios, która leży na Morzu Egejskim, North East. Jest znany jako jednym z najbardziej prawdopodobnych miejsc narodzin Homera, a także starożytnych matematyków Hipokratesa i Enopides. Na wyspie znajduje się bardzo blisko wybrzeża tureckiego, który jest tylko 3,5 mil morskich od przylądka Pounta do Erytrei śródlądowej w Cesme. Chios jest piątym co do wielkości wyspa grecka z linii brzegowej około 210 km i populacji około 54,000.

Średniowieczna wioska Mesta to jedna z najpiękniejszych miejscowości na wyspiektóra została zachowane jako pomnik. Jej skomplikowana architektura, z wioski budowane jak zamek, sięga okresu bizantyjskiego. Domy wsi wzniesiono blisko siebie, aby stworzyć ścianę ochronną wokół wioski. Obecni mieszkańcy Mesta wciąż zachowują tradycje 14 wieku wsi. Wioski najważniejsze zwyczaj odbywa się podczas uroczystości karnawałowych gdzie "Agas" Badania, satyryczne replika prób, które zajmowały się pod turecką okupacją, są prezentowane.


Lavrio do Mesta Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 10/06/2024 a 16.06.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
SeaJets 17:00 23:00 6 godziny niedz.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.