COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Lavrio - Mesta jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Lavrio do Mesta - Prom Alternatywny

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Ateny na Wyspy Egejskie.

Przewoźnicy Promowi - Lavrio - Mesta

Prom Lavrio do Mesta

Direct Ferries skupia sie na pomocy w znalezieniu najlepszych ofert promowych na Lavrio Mesta polaczeniach pomiedzy Ateny i Wyspy Egejskie szybko i latwo.

Uzyj naszego przewodnika promowego Lavrio Mesta aby znalezc wszelkie potrzebne informacje dotyczace zakupu biletu na Wyspy Egejskie wlacznie z przewodnikami na polaczeniu Lavrio Mesta oraz sprawdzic inne oferty na tej trasie.

Porownaj liczne polaczenia promowe i harmonogram dla promow Lavrio Mesta online wybierajac miejsce wyplyniecia z Lavrio Mesta Wyszukiwarka i wcisnij przycisk wyszukiwania.

Lavrio - Przewodnik

Greckie miasta Lavrio lub Laurium jak jest czasem nazywane, znajduje sie w regionie Attyka, w południowo-wschodniej części kraju. Miasto położone jest około 60 km na południowy wschód od Aten, stolicy Grecji, na północ od przylądka Sunion. Z długiej historii w górnictwie srebra, miasto było kiedyś głównym źródłem dochodów państwa. Port morski miasta jest na przedmieściach Aten, ale ma mniejsze znaczenie niż port w Pireusie. Dzielnica miasta jest rozplanowana w układzie siatki z portu w centrum miasta. Jest teraz połączony do nowego międzynarodowego lotniska w Atenach i autostrady Attiki Odos. Najbliższe miejscowości to Sunion i Keratea.

Port Lavrio jest domem dla wielu usług promowych pasażerskich, jachtów, łodzi i statków handlowych. Ze względu na położenie, promy odplywajace z portu mają krótszy czas przeplyniecia na Cyklady i wschodnie wyspy Morza Egejskiegoktóra co sprawia, że jest bardziej wygodne niż inne pobliskie porty. Od Lavrio można wziąć prom do Kea (Tzia), Kythnos, Syros, Mykonos, Paros, Naxos, Ios, Sikinos, Folegandros, Kimolos, Milos, Amorgos, Kythnos, Tinos i Andros.


Mesta - Przewodnik

Mesta jest wioską na greckiej wyspie Chios.

Zbudowana jako fort do odstraszania piratów, Mesta jest bardzo dobrze zachowana. Wąskie uliczki, niczym labirynt, nadają sie w sam raz na romantyczne spacery.