Prom Skiathos do Mantoudi

Skiathos Mantoudi polaczenie laczy Wyspy Sporady z Grecja. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Anes Ferries. Polaczenie odbywa sie do 8 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 1 godzina 50 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Skiathos Mantoudi zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Przewoźnicy Promowi - Skiathos - Mantoudi

  • Anes Ferries
    • 8 przeprawy w tygodniu 1 godz 50 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Skiathos Mantoudi

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Skiathos Mantoudi to samochod + 2 pasażerów.

Skiathos - Przewodnik

Położona w grupie Sporady Północne, grecka wyspa Skiathos leży na Morzu Egejskim. Większość miast na wyspie znajdują się na południu i południowym zachodzie. Główne miasto wyspy, nazywane również Skiathos, znajduje się w północno-wschodniej części wyspy.

Klasztor Zwiastowania jest popularną atrakcją turystyczną na wyspie i jest czasami nazywany Klasztor Evangelistria. Znajduje się około 4 km na północ od miasta Skiathos, na wzgórzu, ale niestety niektóre z budynków klasztornych, które zostały zbudowane w 1794 roku, sa obecnie w ruinie. Jednak kościół i zakwaterowania budynku zostały odrestaurowane.

Skiathos jest połączony promem z Salonikami, innymi wyspami Sporad, wysp na Cykladach i na Krecie.