Naksos do Síros Prom

Naksos Síros trasa promowa laczy Cyklady z Cyklady i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Sea Jets obsluguje do 3 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 2 godziny 40 minuty gdy Hellenic Seaways serwis operuje do 1 razy w tygodniu trwajacym od 4 godz 5 min.

To daje 4 przeplyniecia tydzien na trasie Naksos Síros pomiedzy Cyklady i Cyklady. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Naksos - Síros Armatorzy Promowi

  • Sea Jets
    • 3 przeprawy w tygodniu 2 godz 40 min
    • Uzyskaj cenę
  • Hellenic Seaways
    • 1 Przeprawy Tygodniowo 4 godz 5 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Naksos Síros

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Naksos Síros to samochod + 2 pasazerów.

Naksos Przewodnik

Grecka wyspa Naxos jest częścią grupy Cyklad leżących na Morzu Egejskim. Naksos, lub Chora, jest największym miastem wyspy i stolicą i ma zbudowany amfiteatr na zachodnim wybrzeżu wyspy. Jest także domem dla jednego z największych portów na Morzu Egejskim. Miasto jest popularne wśród turystów, w rezultacie jest wiele barów, restauracji i kawiarni. Mała wyspa Palatia, która rozciąga się od lądu Naxos, jest godłem miasta. Położony na małej wyspie jest Portara, która jest zabytkiem przypominający drzwi stojącego samotnie, bez żadnych ścian dołączonych do zadnej ze stron.

Wyspa jest również znana z produkcji żywności i ziemniakow Naxos, wina, Kitron likieru, oraz ser o nazwie Graviera. Istnieje wiele restauracji znajdujących się na całej wyspie serwujące lokalne produkty.

Z portu odpływają promy na wyspy Pireus (Ateny) i do innych wysp na Cykladach.

Síros Przewodnik

Chociaż greckiej wyspie Syros należy do grupy wysp Cyklady, itsa Średniowieczna architektura jest czymś więcej niż Cyklad.Stolica wyspy, Ermoupolis Syros, charakteryzuje eleganckie rezydencje weneckich, malowniczej dzielnicy Vaporia, dużych kościołów i imponujących architektury neoklasycystycznej,: takie jak ratusz i Apollo Theatre w centrum kwadrat. Plaże Syros są ładne i relaksujące, z wielu atrakcji turystycznych i zakwaterowania je otaczających. Istnieją oznaki inhabitance na wyspie sięga do 3 tysiącleciu pne w regionach Halandriani i Kastri. Wyniki wskazują, że musi być tam laboratorium metaloplastyki na wyspie, utrzymywał stosunki handlowe z Azji Mniejszej. W 6 wieku pne, Syros zajęli Samians i mieszkańców wielu Samos "przeniósł się do wyspy. Jedno w tym czasie, lekarz i filozof Ważne Pherecydis urodził się w Syros i kilka lat później poszedłem do Samos i stał się nauczycielem Pitagorasa.