Corsica Sardinia Ferries

Corsica Sardinia Ferries, znana jako Corsica Ferries obsługuje promy z Francji i Włoch na Korsykę, Sardynię i Elbę.

Corsica Ferries od 40 lat jest wiodącą prywatną firmą promową specjalizującą się w przeprawach na Korsykę i Sardynię. Ich filozofia to zapewnienie bezpiecznych i wysokiej jakości przepraw na każdej trasie.

Wszystkie restauracje na pokładach Corsica Ferries są członkami renomowanej sieci Chaine des Rotisseurs - znanej z wysokiej jakości dań z kuchni międzynarodowej i profesjonalizmu kucharzy.

Corsica Sardinia Ferries oferuje do 15 przepraw dziennie na Korsykę i Sardynię oraz do 7 rejsów dziennie na Wyspę Elba w archipelagu Wysp Toskańskich.

Zobacz Corsica Sardinia Ferries,ceny i rozkłady jazdy, bilety Corsica Sardinia Ferries z directferries.pl. Szukasz alternatywnej trasy lub statku dla swoich planów? Nie martw się, będziemy również porównywac Corsica Sardinia Ferries z alternatywnymi firmami promowymi.

Przeczytaj Więcej Zwiń

Wszystkie trasy Corsica Sardinia Ferries

Corsica Sardinia Ferries opinie klientów

 • "Polecam"

  bardzo przyjemna atmosfera

  Andrzej płynął z Corsica Sardinia Ferries

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Podróż promem"

  Polecam platformę DirectFerries.pl. Pełna obsługa podróży promem. Jasne informacje. Wybór linii i armatorów ogromny (chyba wszystkie na świecie). Po raz drugi się nie zawiodłem i polecam.

  Leszek płynął z Corsica Sardinia Ferries

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Podróż na Korsykę"

  Rezerwacja biletów na prom przebiegła bez problemów. Transport, warunki podróży ok. Na trasie Livorno- Bastia bez opóźnienia droga powrotna Bastia-Livorno z dużym ok. 30 minutowym opóźnieniem.

  Marta płynął z Corsica Sardinia Ferries

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Super podróż z Corsika Sardinia Feries"

  Same pozytywy, bez żadnych uwag !!!

  Wojciech płynął z Corsica Sardinia Ferries

  Przeczytaj Więcej Zwiń