COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Condor Ferries

Condor Ferries oferuje szybkie i zwykłe połączenia promowe na Wyspy Normandzkie, czyli na Jersey i Guernsey z Anglii i Francji.

Na pokładzie promów znajdziesz wszystkie udogodnienia, jakich można oczekiwać od firmy promowej, w tym duży wybór barów i jedzenia, miejsce zabaw dla dzieci oraz kantor.

Porty Condor Ferries w Weymouth, Poole i Portsmouth są dogodnie usytuowane z dobrym dostępem do głównych dróg w południowej Anglii.

Condor Ferries oferuje też rejsy z atrakcyjnych miast portowych na Wyspach Normandzkich: z St Peter Port na wyspie Guernsey i St Helier na Jersey. Z przewoźnikiem można przeprawić się również z Francji: z St Malo w Bretanii i z Cherbourg w Normandii.

Z directferries.pl można znaleźć Condor Ferries rozkłady jazdy, taryfy i zakupic Condor Ferries bilety promowe. W stosownych przypadkach będzie mozna również porównac Condor Ferries z innymi firmami promowymi.

Wszystkie trasy Condor Ferries

Condor Ferries opinie klientów

 • "Review"

  Nice & punctual

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Condor"

  Bardzo polecam

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "zwiedzanie wysp normandzkich"

  wszystko znakomicie

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Krótki rejs."

  Sprawny załadunek samochodu na prom. Przejrzyste procedury. Jedzenie "barowe", ale dość smaczne. Sklep wolnocłowy, możliwość wymiany walut. Kącik zabaw dla dzieci. Dostępne pokłady widokowe.

  Przeczytaj Więcej Zwiń