COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Condor Ferries

Condor Ferries oferuje szybkie i zwykłe połączenia promowe na Wyspy Normandzkie, czyli na Jersey i Guernsey z Anglii i Francji.

Na pokładzie promów znajdziesz wszystkie udogodnienia, jakich można oczekiwać od firmy promowej, w tym duży wybór barów i jedzenia, miejsce zabaw dla dzieci oraz kantor.

Porty Condor Ferries w Weymouth, Poole i Portsmouth są dogodnie usytuowane z dobrym dostępem do głównych dróg w południowej Anglii.

Condor Ferries oferuje też rejsy z atrakcyjnych miast portowych na Wyspach Normandzkich: z St Peter Port na wyspie Guernsey i St Helier na Jersey. Z przewoźnikiem można przeprawić się również z Francji: z St Malo w Bretanii i z Cherbourg w Normandii.

Z directferries.pl można znaleźć Condor Ferries rozkłady jazdy, taryfy i zakupic Condor Ferries bilety promowe. W stosownych przypadkach będzie mozna również porównac Condor Ferries z innymi firmami promowymi.

Wszystkie trasy Condor Ferries

Condor Ferries opinie klientów

 • "Polecam"

  Miła podróż ;)

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "podróż"

  Wszystko było ok

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Dobre polaczenie"

  Swietny serwis.

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Pooe do Guernsey I z powrotem z samochodem"

  Szybko, gladko, przyjemna zaloga, wygodne siedzenia.

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Alternatywne firmy i trasy