Athens

Porownaj promy z Ateny do Cyklady

Liczne trasy promowe łączą Ateny z Cyklady. 8 firmy promowe kursuje na 41 ferry routes do Pireus do Síros, Tinos, Mykonos, Naksos, Paros, Thira (Santoryn), Milos, Schinoussa, Anafi, Katapola (Amorgos), Aegiali (Amorgos), Donoussa, Ios, Iraklia, Koufonissi, Sifnos, Serifos, Kythnos, Sikinos, Kimolos i Folegandros, Rafina do Mykonos, Naksos, Tinos, Andros, Paros, Koufonissi, Ios i Thira (Santoryn) i Lavrio do Kea, Síros, Andros, Tinos, Kythnos, Folegandros, Ios, Kimolos, Milos, Paros, Sikinos i Naksos. Zobacz wszystkie trasy i rozkłady poniżej lub skorzystaj z wyszukiwarki powyżej.

Czas i częstotliwość przeprawy promowej na trasie z DepartCountry--] - Cyklady zmienia się sezonowo, dlatego zalecamy sprawdzanie informacji o rozkładach na bieżąco na stronach Direct Ferries. Najkrótszy rejs trwa ok. 0 godzina 35 minuta.

Mapa połączeń promowych z Ateny do Cyklady

Kliknij aby zobaczyć mapę

Promy z Ateny do Cyklady

Cyklady - przewodnik:

Wyspy Cyklady to najbardziej znany archipelag na Morzu Egejskim, jedne z najpiekniejszych wysp na swiecie.

Z przepieknymi, piaszczystymi plazami, tradycyjna grecka architektura i stylem zycia, ludzmi cieplymi i goscinnymi, to nic dziwnego, ze miliony greckich i zagranicznych turystow odwiedza Cyklady co roku by korzystac z tego raju.