Ustica Lines
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Ustica Lines

Ustica Lines, znana również jako Liberty Lines, oferuje wiele przepraw promowych łączących kontynentalne Włochy z Wyspami Liparyjskimi, Wyspami Pelagijskimi, Egadami, Sycylią, Ustyką oraz Pantellerią, jak również oferuje połączenia między niektórymi z tych wysp.

Ustica Lines rozpoczęła działalność w 1993 roku, od zakupu wodolota, który obsługiwał trasy między Neapolem, Sycylią i Ustyką. W ciagu kilku lat firma zdobyła ugruntowaną pozycję na rynku, stając się największą firmą w zakresie szybkiego transportu pasazerskiego w regionie. Dzisiaj, z ponad 25 szybkimi promami, katamaranami i jednokadłubowcam, rozszerzyła swoją sieć połączeń, stała się jednym z największych operatorów promowych we Wloszech, oferujących połączenia do i z licznych grup wysp. Ich statki mogą przewieźć od 200 do 230 pasażerów i są wyposażone w bar, TV, rozkładane fotele, klimatyzacje oraz stabilizatory elektroniczne jako dodatkowy komfort podczas podróży.

Ustica Linie zatrudnia ponad 350 osób i rocznie przewozi ok.1,5 mln pasażerów do ich miejsc docelowych.

Użyj directferries.pl, aby znaleźć Ustica Lines rozkłady jazdy, ceny i zarezerwować Ustica Lines bilety promowe. Szukasz najniższych cen za miejsce? Nie martw się, będziemy również porównywac Ustica Lines z innymi firmami promowymi.

Wszystkie trasy Ustica Lines

Ustica Lines routes and ports

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.