COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Ustica Lines

Ustica Lines, znana również jako Liberty Lines, oferuje wiele przepraw promowych łączących kontynentalne Włochy z Wyspami Liparyjskimi, Wyspami Pelagijskimi, Egadami, Sycylią, Ustyką oraz Pantellerią, jak również oferuje połączenia między niektórymi z tych wysp.

Ustica Lines rozpoczęła działalność w 1993 roku, od zakupu wodolota, który obsługiwał trasy między Neapolem, Sycylią i Ustyką. W ciagu kilku lat firma zdobyła ugruntowaną pozycję na rynku, stając się największą firmą w zakresie szybkiego transportu pasazerskiego w regionie. Dzisiaj, z ponad 25 szybkimi promami, katamaranami i jednokadłubowcam, rozszerzyła swoją sieć połączeń, stała się jednym z największych operatorów promowych we Wloszech, oferujących połączenia do i z licznych grup wysp. Ich statki mogą przewieźć od 200 do 230 pasażerów i są wyposażone w bar, TV, rozkładane fotele, klimatyzacje oraz stabilizatory elektroniczne jako dodatkowy komfort podczas podróży.

Ustica Linie zatrudnia ponad 350 osób i rocznie przewozi ok.1,5 mln pasażerów do ich miejsc docelowych.

Użyj directferries.pl, aby znaleźć Ustica Lines rozkłady jazdy, ceny i zarezerwować Ustica Lines bilety promowe. Szukasz najniższych cen za miejsce? Nie martw się, będziemy również porównywac Ustica Lines z innymi firmami promowymi.

Wszystkie trasy Ustica Lines