Gulf of Napoli

Porownaj promy z Zatoka Neapol do Włochy

Liczne trasy promowe łączą Zatoka Neapol z Włochy. 10 firmy promowe kursuje na 29 ferry routes do Ischia to Neapol, Pozzuoli, Capri, Forio, Procida, Positano, Amalfi, Salerno i Sorrento, Casamicciola to Pozzuoli, Ponza, Ventotene, Neapol i Procida, Procida to Pozzuoli, Neapol, Casamicciola, Sorrento i Ischia, Capri to Neapol, Sorrento, Castellammare di Stabia, Amalfi, Salerno, Positano, Ischia i Maiori i Forio to Neapol i Ischia. Zobacz wszystkie trasy i rozkłady poniżej lub skorzystaj z wyszukiwarki powyżej.

Czas i częstotliwość przeprawy promowej na trasie z DepartCountry--] - Włochy zmienia się sezonowo, dlatego zalecamy sprawdzanie informacji o rozkładach na bieżąco na stronach Direct Ferries. Najkrótszy rejs trwa ok. 0 godzina 10 minuta.

Mapa połączeń promowych z Zatoka Neapol do Włochy

Kliknij aby zobaczyć mapę

Promy z Zatoka Neapol do Włochy

  • SNAV
    • SNAV
    • Uzyskaj cenę
  • SNAV
    • SNAV
    • Uzyskaj cenę

Włochy - przewodnik:

Pod względem turystycznym Włochy są państwem bardzo atrakcyjnym i to zarówno dla miłośników prehistorii, zabytków, muzeów jak i dla fanów mniej lub bardziej aktywnego wypoczynku na ciepłych plażach.

Z jednej strony położone na półwyspie otoczone czterema niewielkimi akwenami morskimi o ciepłym śródziemnomorskim klimacie. Z drugiej strony odcięte od kontynentu malowniczymi Alpami oraz przyciągające uwagę stożkami wulkanicznymi w centrum lądu. Jeśli turystów nie przyciągnie Etna czy Wezuwiusz, to z pewnością zachęci ich do wizyty kolebka świata, jaką jest Rzym oraz słynne zabytki, będące świadectwem naprawdę wielkiej historii, z Koloseum na czele. Można tu tez zajrzeć, by choć z daleka popatrzeć na Watykan - najsłynniejsze państwo świata.

Amatorom plażowania Włochy oferują aż 7,5 tysiąca kilometrów wybrzeża, które posiada niemalże wszystko o czym można pomarzyć. Poczynając od pięknych plaż, poprzez mierzeje, zatoczki i laguny, do raf koralowych i wysokich klifów pokrytych bujną roślinnością. Z morza wystają pojedyncze skały i iglice oraz wiele malowniczych wysepek.

Natomiast zimą można wypaść na narty we Włoskie Alpy, wiosną na Karnawał do Wenecji i słynną paradę przebierańców w ostatnią sobotę karnawałową, albo po prostu jechać przez kraj, zaliczając po kolei wszystkie większe miejscowości i zwiedzać klasyczne starożytne zabytki, zatrzymując się od czasu do czasu w okolicznej restauracyjce na fantastyczny makaron penne lub klasyczną lazanię.