Cyclades Islands

Porownaj promy z Cyklady do Ateny

Liczne trasy promowe łączą Cyklady z Ateny. 8 firmy promowe kursuje na 34 ferry routes do Mykonos do Pireus i Rafina, Naksos do Pireus i Rafina, Paros do Pireus i Rafina, Thira (Santoryn) do Pireus i Rafina, Síros do Pireus i Lavrio, Milos do Pireus, Anafi do Pireus, Katapola (Amorgos) do Pireus, Aegiali (Amorgos) do Pireus, Donoussa do Pireus, Ios do Pireus i Rafina, Iraklia do Pireus, Koufonissi do Pireus i Rafina, Schinoussa do Pireus, Tinos do Pireus, Rafina i Lavrio, Andros do Rafina i Lavrio, Sifnos do Pireus, Serifos do Pireus, Kythnos do Pireus i Lavrio, Sikinos do Pireus, Kimolos do Pireus, Folegandros do Pireus i Kea do Lavrio. Zobacz wszystkie trasy i rozkłady poniżej lub skorzystaj z wyszukiwarki powyżej.

Czas i częstotliwość przeprawy promowej na trasie z DepartCountry--] - Ateny zmienia się sezonowo, dlatego zalecamy sprawdzanie informacji o rozkładach na bieżąco na stronach Direct Ferries. Najkrótszy rejs trwa ok. 0 godzina 30 minuta.

Mapa połączeń promowych z Cyklady do Ateny

Kliknij aby zobaczyć mapę

Promy z Cyklady do Ateny

Cyklady - przewodnik:

Cyklady to grecki archipelag na Morzu Egejskim, położony na południowy wschód od lądu.

Cyklady mają wszystko: możesz tam przeżyć prawdziwe przygody, potraktować pobyt na wyspie jako romantyczną podróż bądź błogi wypoczynek. Wyspy to nie tylko oszałamiająco piękne krajobrazy, lecz także wspaniałe dziedzictwo kulturowe, bogata historia oraz wspaniała kuchnia.

Na Cykladach nigdy nie zabraknie Ci ciekawych miejsc do zwiedzenia. Delos to legendarne miejsce narodzin greckich bóstw Apollina i Artemidy oraz siedziba wielu stanowisk archeologicznych, podczas gdy Mykonos słynie ze wspaniałych plaż, które są doskonałym miejscem na odpoczynek po dniu pełnym przygód.

Jeśli chodzi o odkrywanie Grecji i jej wysp, podróżowanie promem to szybki i wygodny sposób. Z archipelagu możesz dostać się z łatwością na okoliczne greckie wyspy oraz ląd. Istnieje również wiele połączeń promowych między wyspami wewnątrz archipelagu.