Cyklady

Jak zarezerwowac promy z Cyklady do Ateny

Nie brakuje opcji do wyboru, jesli chodzi o wybor promu z Cyklady do Ateny. Są 9 firmy promowe o lacznej ilosci 36 Trasy laczac Milos do Pireus & Lavrio, Anafi do Pireus, Katapola (Amorgos) do Pireus, Aegiali (Amorgos) do Pireus, Donoussa do Pireus, Ios do Pireus & Rafina, Iraklia do Pireus, Koufonissi do Pireus, Mykonos do Pireus & Rafina, Naksos do Pireus & Rafina & Paros do Pireus, Rafina & Lavrio.

Najszybsza trasa miedzy Cyklady i Ateny jest Kea do Lavrio z czasem trwania przeplyniecia okolo 1 godzina. Przy tak wielu trasach w ofercie, ulatwia porownac wszystkie podobne trasy w jednym kliknieciu, dzieki czemu mozesz szybko znalezc to, czego szukasz.

Mapa połączeń promowych z Cyklady do Ateny

Kliknij aby zobaczyć mapę

Promy z Cyklady do Ateny

o Cyklady:

Cyklady to grecki archipelag na Morzu Egejskim, położony na południowy wschód od lądu.

Cyklady mają wszystko: możesz tam przeżyć prawdziwe przygody, potraktować pobyt na wyspie jako romantyczną podróż bądź błogi wypoczynek. Wyspy to nie tylko oszałamiająco piękne krajobrazy, lecz także wspaniałe dziedzictwo kulturowe, bogata historia oraz wspaniała kuchnia.

Na Cykladach nigdy nie zabraknie Ci ciekawych miejsc do zwiedzenia. Delos to legendarne miejsce narodzin greckich bóstw Apollina i Artemidy oraz siedziba wielu stanowisk archeologicznych, podczas gdy Mykonos słynie ze wspaniałych plaż, które są doskonałym miejscem na odpoczynek po dniu pełnym przygód.

Jeśli chodzi o odkrywanie Grecji i jej wysp, podróżowanie promem to szybki i wygodny sposób. Z archipelagu możesz dostać się z łatwością na okoliczne greckie wyspy oraz ląd. Istnieje również wiele połączeń promowych między wyspami wewnątrz archipelagu.