Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 2825 trasach i z 668 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2.5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1.2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Promy do Baleary

Czterema największymi wyspami archipelagu Balearów są Majorka, Menorka, Ibiza i Formentera. Istnieje wiele połączeń promowych zarówno między wyspami jaki i z kontynentu.

Barcelona, Walencja i Denia to porty z których możesz dostać się do Alcúdii oraz Palmy na Majorce. Porty na kontynencie rozłożone są tak, że możesz dostać się wygodnie z każdego miejsca na wybrzeżu na wyspy. Majorka jest najpopularniejsza wśród turystów, gdzie znajdziesz nowoczesne, tętniące życiem miasta, natomiast Palma jest doskonała jeśli lubisz alejki ze sklepami i atrakcje historyczne.

Menorka uważana jest za spokojniejszą wyspę (w porównaniu z Majorką), a wakacje tam to wyższy rodzaj doznań. Statki między Barceloną a Ciutadellą pływają często; istnieje również możliwość przepłynięcia do Mahon z Barcelony i Walencji. Menorka może poszczycić się naturalnie piękną linią brzegową, i będzie Ci trudno uwierzyć, że tak mała wyspa może posiadać tak wiele plaż, i to jedna piękniejsza od drugiej!

Ibiza jest wyspą, która w ostatnich lata przeszła wielkie zmiany, ale ma do zaoferowania wiele więcej niż tylko nowoczesne kluby z całonocnymi imprezami i muzyką trance. San Antonio jest miejscowością znaną ze swojej bogatej kultury i historii oraz wspaniałej kuchni. Możesz wybrać się zarówno na wykwintną kolację jak i na posiłek z całą rodziną. Tak jak w przypadku Majorki, na Ibizę możesz dostać się z Barcelony, Denii, i Walnecji oraz z Formentery i z samej Majorki.

Formentera jest mniejsza niż inne balearskie wyspy, ale nie znaczy to, że nie jest warta odwiedzenia. Wycieczka na Formenterę to jedyne w swoim rodzaju doświadczenie, nieporównywalne z żadną inną wycieczką do Hiszpanii. Z kontynentu na wyspę możesz płynąć jedynie z Denii. Łatwiej będzie jednak popłynąć na Ibizę i stamtąd złapać już statek na Formenterę. Rejsy są częste, a podróż trwa tylko 30 minut.

Bez względu na to na jaką wyspę chcesz się wybrać, i czy podróżujesz pieszo czy z pojazdem, będziesz mógł wybierać wśród licznych połączeń promowych. Jeśli zdecydujesz się na wykupienie kilku rejsów między różnymi wyspami i zrobisz to z wyprzedzeniem, będziesz mógł zaoszczędzić pieniądze. Jest to dobra alternatywa dla podróży samolotem. Na wyspie znajdziesz wiele wpływów z Katalonii, tak więc jest to idealne miejsce dla osób lubiących wakacje na Costa Brava bądź Costa Dorada

Przeczytaj Więcej Zwiń

Najpopularniejsi przewoźnicy promowi

 • Trasmediterranea
  • Uzyskaj cenę
 • Grandi Navi Veloci
  • Uzyskaj cenę
 • Balearia
  • Uzyskaj cenę
 • Corsica Ferries
  • Uzyskaj cenę
Zobacz wszystkich armatorów

Baleary opinie

 • "Polecam"

  Rzetelny przewoźnik,polecam wszystkim podróżującym na Korsyce

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Bardzo miły i spokojny rejs "

  Wielki plus 😁

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "bez problemu"

  wszystko ok. polecam

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Voyage en Corse"

  Tout bien organisé, embarquement rapide, rien à reprocher

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Na pokładzie promów

Dowiedz się, jak to jest na pokładzie promów przed podróżą.

Przewodniki, filmy i recenzje statków

Baleary - Trasy i Porty