Formentera

Jak zarezerwować promy z Formentera na Ibizę

2 trasy łączą Formentera i Ibiza oferując w sumie 56 przepłynięć dziennie. Balearia oferuje 1 trasa, Formentera na Ibizę oferuje 22 razy dziennie. Trasmapi oferuje 1 trasa, Formentera na Ibizę oferuje 12 razy dziennie. Aquabus oferuje 2 tras, Formentera na Ibizę dziala 3 razy dziennie & Formentera do Playa d'en Bossa (Ibiza) okolo 9 razy w tygodniu. Mediterranea Pitiusa oferuje 1 trasa, Formentera na Ibizę oferuje 13 razy dziennie. Trasmapi Car oferuje 1 trasa, Formentera na Ibizę oferuje 5 razy dziennie.

Czas i częstotliwość przeprawy promowej na trasie z Formentera na Ibizę zmienia się sezonowo, dlatego zalecamy sprawdzanie informacji o rozkładach na bieżąco na stronach Direct Ferries.

Mapa połączeń promowych z Formentera do Ibiza

Kliknij aby zobaczyć mapę

Promy z Formentera do Ibiza

Ibiza - przewodnik:

Ibiza jest czescia Wysp Belearskich,autonomiczny region Hiszpanii rozciagniety wzdluz wschodniego wybrzeza Morza Srodziemnomosrkiego.

6 milionow mieszkancow odwiedza co roku kluby i imprezy na plazy. Przy jej skromnej populacji, z grubsza sto trzydzieści tysięcy, zawsze sa chetni, aby pokazac spokojniejsza czesc wyspy, obejmujaca piękne widoki, zabytkowe miasta i zatoczki wzdluz polnocnego wybrzeza. Poza wysokim sezonem, Ibiza oferuje autumn Food Festival i wiele imprez zima z okazji patronow.

Jesli jestes na poludniowym wybrzezu Hiszpanii, podroz na Ibize jest bardzo latwa z Barcelony lub Valencji. Przejscia z Balearics sa latwe z wieloma rejsami z Majorki lub Formentery.