Formentera

Porownaj promy z Formentera do Ibiza

Formentera oferuje liczne połączenia promowe do Ibiza. Promy obecnie łączą 1 Porty w Formentera z 2 Porty w Ibiza.

Łącznie są [--[--X--] przeprawy promowe--] na 2 ferry routes, które są operowane przez 5 firmy promowe w tym Balearia, Trasmapi, Aquabus, Mediterranea Pitiusa i Trasmapi Car. Najkrótszy rejs trwa około 0 godzina 25 minuta (Ibiza).

Zapoznaj się z całą listą połączeń z Formentera do Ibiza, na naszej stronie poniżej lub skorzystaj z wyszukiwarki powyżej.

Mapa połączeń promowych z Formentera do Ibiza

Kliknij aby zobaczyć mapę

Promy z Formentera do Ibiza

Formentera - przewodnik:

Formentera jest najmniejszą i najbardziej wysuniętą na południe Wyspą Balearów.

Bez lotniska i z zaledwie siedmiotysięczną populacją, Formentera jest miejscem bardziej zacisznym niż jej siostrzana wyspa Ibiza, niemniej jednak, jak w przypadku większości wysp śródziemnomorskich, przyciąga duże ilości turystów w wysokim sezonie tj. lipcu i sierpniu.

Formentera słynie z dziewiczych piaszczystych plaż i krystalicznie czystej wody i będzie idealna dla tych, którzy szukają odpoczynku w słońcu i na piasku.

Jeśli chodzi o podróż promem z Formentery na Ibizę, port położony jest zaledwie sześć kilometrów na północ, gdzie promy pływają cały rok, co 30 miut w godzinach szczytu.

Możesz również popłynąć na kontynent, dokładnie do Denii; rejs ten trwa około trzech godzin. Połączenie Formentera- Denia jest otwarte tylko w sezonie, tzn. od maja do października. Dla tych, którzy chcą podróżować do Hiszpanii kontynentalnej poza sezonem, dostępne są połączenia z Ibizy.

Ibiza - przewodnik:

Ibiza jest czescia Wysp Belearskich,autonomiczny region Hiszpanii rozciagniety wzdluz wschodniego wybrzeza Morza Srodziemnomosrkiego.

6 milionow mieszkancow odwiedza co roku kluby i imprezy na plazy. Przy jej skromnej populacji, z grubsza sto trzydzieści tysięcy, zawsze sa chetni, aby pokazac spokojniejsza czesc wyspy, obejmujaca piękne widoki, zabytkowe miasta i zatoczki wzdluz polnocnego wybrzeza. Poza wysokim sezonem, Ibiza oferuje autumn Food Festival i wiele imprez zima z okazji patronow.

Jesli jestes na poludniowym wybrzezu Hiszpanii, podroz na Ibize jest bardzo latwa z Barcelony lub Valencji. Przejscia z Balearics sa latwe z wieloma rejsami z Majorki lub Formentery.