Bali

Jak zarezerwowac promy z Bali do Indonezja

Nie brakuje opcji do wyboru, jesli chodzi o wybor promu z Bali do Indonezja. Są 16 firmy promowe o lacznej ilosci 25 Trasy laczac Serangan do Gili Air, Padangbai do Gili Air, Gili Trawangan, Teluk Kode, Bangsal, Senggigi & Gili Meno, Serangan do Gili Air, Gili Trawangan, Teluk Kode, Nusa Lembongan (Jungut Batu Beach), Bangsal, Gili Gede, Gili Meno, Nusa Lembongan (Yellow Bridge) & Lembar, Amed do Gili Trawangan, Gili Air & Bangsal, Padangbai do Gili Air, Gili Trawangan, Teluk Kode, Bangsal, Senggigi & Gili Meno, Sanur do Nusa Lembongan (Mushroom Beach), Nusa Penida, Nusa Lembongan (Jungut Batu Beach), Gili Trawangan, Gili Air & Senggigi, Padangbai do Gili Air, Gili Trawangan, Teluk Kode, Bangsal, Senggigi & Gili Meno, Sanur do Nusa Lembongan (Mushroom Beach), Nusa Penida, Nusa Lembongan (Jungut Batu Beach), Gili Trawangan, Gili Air & Senggigi, Padangbai do Gili Air, Gili Trawangan, Teluk Kode, Bangsal, Senggigi & Gili Meno, Sanur do Nusa Lembongan (Mushroom Beach), Nusa Penida, Nusa Lembongan (Jungut Batu Beach), Gili Trawangan, Gili Air & Senggigi & Serangan do Gili Air, Gili Trawangan, Teluk Kode, Nusa Lembongan (Jungut Batu Beach), Bangsal, Gili Gede, Gili Meno, Nusa Lembongan (Yellow Bridge) & Lembar.

Najszybsza trasa miedzy Bali i Indonezja jest Serangan do Nusa Lembongan (Jungut Batu Beach) z czasem trwania przeplyniecia okolo 30 minuty. Przy tak wielu trasach w ofercie, ulatwia porownac wszystkie podobne trasy w jednym kliknieciu, dzieki czemu mozesz szybko znalezc to, czego szukasz.

Mapa połączeń promowych z Bali do Indonezja

Kliknij aby zobaczyć mapę

Promy z Bali do Indonezja

o Bali:

Bali położona jest między Javą na zachodzie oraz Lombokiem na wschodzie należącym do Małych Wysp Sundajskich w Indonezji.

Na tej małej wyspie znajdziesz około 10.000 świątyń i żywą kulturę artystyczną. Bali ma do zaoferowania znacznie więcej niż tylko malownicze plaże i doskonałe warunki do surfowania. Oprócz swojego naturalnego piękna turystów moze urzec balijski styl życia Happy-Go-Lucky, który sprawia, że trudno jest opuścić wyspę.

Na Bali możesz zobaczyć i doświadczyć wielu ciekawych rzeczy: Kuta na południu słynie z nocnego życia, Ubud charakteryzuje się pięknymi polami ryżowymi, podczas gdy serce wyspy zdominowane jest przez wulkany i świątynie na wzgórzach oraz kapliczki.

Podróż promem jest wygodnym sposobem na odkrywanie pięknych wysp Indonezji, a Bali jest doskonałym punktem wyjścia: wzdłuż wschodniego wybrzeża znajdziesz kilka portów, z których możesz popłynąć na wyspy Lombok i Gili.