Golden Queen Fast Boat
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Golden Queen Fast Boat

Przez ostatnie kilka lat, podróżujący chcąc przemieszczać się na trasie pomiędzy wyspami Bali i Gili skorzystali z szybkich, wygodnych i tanich przejazdów zapewnianych przez Golden Queen Fast Boat. Większość rejsów odbywa się podczas szczytu indonezyjskiego lata, na szczęście klimatyzowane siedzenia na dolnym pokładzie zapewniają wygodną podróż. Tak samo przyjemne, jak chłodne środowisko na dole, byłoby szkoda nie skorzystać w pełni ze wspaniałej pogody, uzupełniając opaleniznę na przestronnym tarasie słonecznym.

Połączenia różnią się w ich trwaniu, w zależności od trasy; najkrótsza żegluga trwa około 90 minut, podczas gdy najdłuższa trasa trwa trwa trochę ponad 3 godziny, na szczęście są na nim czyste i higieniczne toalety, więc nie będziesz musiał się martwić o niewygodne kilka godzin.

Przewoźnik szczyci się swoimi przepisami bezpieczeństwa, nigdy nie zagrażając pasażerom i zapewniając, że każda osoba na pokładzie czuje się pewnie podczas całego rejsu. Staranne usługi dla pasażerów są nie tylko widoczne na pokładzie - po opuszczeniu pokładu personel zaaranżuje również darmowy przewóz do Twojego resortu.

Directferries.pl pozwala na porównanie Golden Queen Fast Boat rozkładow jazdy i cen wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed podjęciem decyzji by znalezc najlepsze rozwiązanie dla Twojej podróży.

Na pokładzie Golden Queen Fast Boat

[--Operator--] - trasy i porty .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.