Nusa Penida
Sanur
Promy do Bali
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Nusa Penida Sanur

Trasa promowa Nusa Penida Sanur łączy Indonezja z Bali i jest obecnie obsługiwana przez 5 przewoźników. Marlin Fast Boat obsługuje swoje połączenia do 7 razy dzien, Sugriwa Express 3 razy dzien, Starfish Fast Cruise 7 razy tydzien, The Tanis Fast Cruise 14 razy tydzien & Arjuna Fast Cruise posiada polaczenia do 14 razy tydzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 15 połączeń promowych dzien na trasie Nusa Penida Sanur pomiędzy Indonezja i Bali.

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Indonezja do Bali.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Nusa Penida do Sanur?

Czas przeprawy promowej z Nusa Penida do Sanur wynosi około 44m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Nusa Penida do Sanur i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z Nusa Penida do Sanur?

Cena promu z Nusa Penida do Sanur może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Nusa Penida do Sanur wynosi 38 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Nusa Penida a Sanur?

Istnieje 5 popularnych operatorów promowych dla Nusa Penida do Sanur. Są to
  • Marlin Fast Boat
  • Sugriwa Express
  • Starfish Fast Cruise
  • The Tanis Fast Cruise
  • Arjuna Fast Cruise

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Nusa Penida do Sanur?

Zarezerwuj promy z Nusa Penida do Sanur poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Jak daleko jest Sanur od Nusa Penida?

Odległość pomiędzy Nusa Penida a Sanur wynosi około 13 mil morskich.

Nusa Penida do Sanur Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 10/06/2024 a 16.06.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
Sugriwa Express 09:30 10:15 45 minuty Codzienność
The Tanis Fast Cruise 10:00 10:30 30 minuty Codzienność
Arjuna Fast Cruise 10:30 11:30 1 godzina Codzienność
Sugriwa Express 13:30 14:15 45 minuty Codzienność
The Tanis Fast Cruise 16:30 17:00 30 minuty Codzienność
Starfish Fast Cruise 16:30 17:10 40 minuty Codzienność
Sugriwa Express 16:30 17:15 45 minuty Codzienność
Arjuna Fast Cruise 16:30 17:30 1 godzina Codzienność

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.