Starfish Fast Cruise
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Starfish Fast Cruise

Starfish Fast Cruise zapewnia szybką i wydajną usługę promową z Sanur na wyspę Nusa Penida przez cały rok. Trasa ta wyrusza z Bali i pokonuje cieśninę Badung w około 30 minut, spełniając swoją nazwę jako szybki rejs.

Starfish Fast Cruise może wygodnie pomieścić do 90 pasażerów podczas każdej podróży. Statki spełniają również międzynarodowe standardy bezpieczeństwa i są wyposażone w 80 kamizelek ratunkowych dla dorosłych, 5 kamizelek ratunkowych dla niemowląt, apteczkę pierwszej pomocy, koła ratunkowe, tratwy ratunkowe i gaśnice w mało prawdopodobnym przypadku zagrożenia.

Promy kursują między 08:00 a 17:00 przez cały dzień. Należy jednak pamiętać, że rozkłady promów mogą ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych. Zaleca się również, aby pasażerowie przybyli 90 minut przed planowanym odpłynięciem.

Zobacz Starfish Fast Cruise,ceny i rozkłady jazdy, bilety Starfish Fast Cruise z directferries.pl. Szukasz alternatywnej trasy lub statku dla swoich planów? Nie martw się, będziemy również porównywac Starfish Fast Cruise z alternatywnymi firmami promowymi.

[--Operator--] - trasy i porty .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.