The Tanis Fast Cruise
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

The Tanis Fast Cruise

Tanis Fast Cruise to firma promowa działająca na Bali, która po raz pierwszy została założona w 1992 roku. Obecnie zapewnia regularne promy z Indonezji na Bali, odpływające z Sanur Beach do Nusa Penida i Nusa Lembongan (Jungut Batu Beach) przez cały rok. Zawsze szczycili się komfortową obsługą wszystkich swoich pasażerów podróżujących pomiędzy tymi dwoma pięknymi miejscami turystycznymi.

Tanis Fast Cruise posiada flotę 3 statków, które obsługują każdą z dostępnych tras. Grand Tanis może przewieźć do 186 pasażerów w jednej podróży i może osiągnąć prędkość do 33 węzłów. Podczas gdy Tanis Ranger i Tanis Spirit mogą przewozić odpowiednio od 70 do 100 pasażerów.

Wszystkie promy obsługiwane przez Tanis Fast Cruise są wyposażone w kamizelki ratunkowe, tratwy ratunkowe, flary, gaśnice i morską komunikację radiową w mało prawdopodobnym przypadku zagrożenia. Posiadają również najnowocześniejsze systemy nawigacyjne na pokładzie.

Użyj directferries.pl, aby znaleźć The Tanis Fast Cruise rozkłady jazdy, ceny i zarezerwować The Tanis Fast Cruise bilety promowe. Szukasz najniższych cen za miejsce? Nie martw się, będziemy również porównywac The Tanis Fast Cruise z innymi firmami promowymi.

[--Operator--] - trasy i porty .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.