Nusa Lembongan
Sanur
Promy do Bali
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Nusa Lembongan Sanur

Trasa promowa Nusa Lembongan Sanur łączy Indonezja z Bali i jest obecnie obsługiwana przez 3 przewoźników. Marlin Fast Boat obsługuje swoje połączenia do 14 razy tydzien, The Tanis Fast Cruise 5 razy dzien & Sugriwa Express posiada polaczenia do 14 razy tydzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 63 połączeń promowych tydzien na trasie Nusa Lembongan Sanur pomiędzy Indonezja i Bali.

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Indonezja do Bali.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Nusa Lembongan do Sanur?

Czas przeprawy promowej z Nusa Lembongan do Sanur wynosi około 30m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Nusa Lembongan do Sanur i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z Nusa Lembongan do Sanur?

Cena promu z Nusa Lembongan do Sanur może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Nusa Lembongan do Sanur wynosi 48 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Nusa Lembongan a Sanur?

Istnieje 3 popularnych operatorów promowych dla Nusa Lembongan do Sanur. Są to
  • Marlin Fast Boat
  • The Tanis Fast Cruise
  • Sugriwa Express

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Nusa Lembongan do Sanur?

Zarezerwuj promy z Nusa Lembongan do Sanur poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Nusa Lembongan do Sanur?

Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Nusa Lembongan do Sanur z
  • Marlin Fast Boat
  • Sugriwa Express

Jak daleko jest Sanur od Nusa Lembongan?

Odległość pomiędzy Nusa Lembongan a Sanur wynosi około 10 mil morskich.

Nusa Lembongan do Sanur Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 20/05/2024 a 26.05.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
The Tanis Fast Cruise 07:00 07:30 30 minuty Codzienność
The Tanis Fast Cruise 10:30 11:00 30 minuty Codzienność
Marlin Fast Boat 11:30 12:00 30 minuty Codzienność
Sugriwa Express 11:30 12:00 30 minuty Codzienność
The Tanis Fast Cruise 12:00 12:30 30 minuty Codzienność
The Tanis Fast Cruise 14:30 15:00 30 minuty Codzienność
Marlin Fast Boat 15:30 16:00 30 minuty Codzienność
Sugriwa Express 15:30 16:00 30 minuty Codzienność
The Tanis Fast Cruise 16:00 16:30 30 minuty Codzienność

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.