Marlin Fast Boat
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Marlin Fast Boat

Marlin Lembongan Cruiser został założony w 2012 roku i oferuje szybkie przeprawy promowe między Sanur w południowo-wschodniej części Bali i Nusa Lembongan, małej wysepce tuż przy północno-zachodnim wybrzeżu Nusa Penida.

Ich łodzie mogą pomieścić do 35 pasażerów i podróżują z prędkością 750 koni mechanicznych dzięki czemu podróż z Bali do Lembongan trwa zaledwie zaledwie pół godziny. Przewoźnik ten oferuje również szybki transport w innych rejonach Wyspy Bali.

Łodzie wyposażone są w róznego rodzaju urządzenia bezpieczeństwa w tym tratwy, kamizelki i koła ratunkowe, a ich załoga wraz z akredytowanym kapitanem jest zawsze gotowa aby udzielić Ci pomocy w każdej sytuacji. W trakcie rejsu możesz zająć miejsce na górnym słonecznym pokładzie bądź w wygodnej strefie miejsc siedzących na dole.

Lembongan, oferujący wspaniałe warunki zarówno de surfowania jak i nurkowania, szybko stał się jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc w kraju. Nie jest on również tak zatłoczony jak kurorty Bali, tak więc jes to idealne miejsce na jednodniową, spokojną wycieczkę.

Directferries.pl zapewnia bezstronne porównanie umożliwiając wyświetlanie licznych harmonogramow promow i opłaty w jednym. Porównaj Marlin Fast Boat harmonogramy i ceny teraz ze wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed dokonaniem rezerwacji biletu.

Wszystkie trasy Marlin Fast Boat

[--Operator--] - trasy i porty .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.