COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

S'gening Fast Boat

S'gening Fast Boat zapewnia szybkie przeprawy promowe z Sanur Beach na południu Bali do Nusa Penida na wyspie Penida, na wschód od wybrzeża Bali. Firma zapewnia dwa przeprawy dziennie w każdą stronę, co oznacza, że możesz spędzić kilka dni w każdym miejscu lub po prostu udać się na jednodniową wycieczkę, aby cieszyć się wspaniałymi widokami na morze, pięknymi plażami i tropikalnym klimatem. Podróż między dwoma malowniczymi portami zajmuje tylko 30 minut. Port w Sanur Beach znajduje się w pobliżu popularnego Denpasar, a Nusa Penida jest na wyspie znanej jako Paradise Island.

Szybka flota łodzi składa się z najnowocześniejszego statku z wygodną kabiną, najnowszego wyposażenia bezpieczeństwa i mocnych silników. Będziesz także znajdować się na pokładzie wysoko wykwalifikowanej i profesjonalnej załogi.

Directferries.pl pozwala na porównanie S'gening Fast Boat rozkładow jazdy i cen wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed podjęciem decyzji by znalezc najlepsze rozwiązanie dla Twojej podróży.

Na pokładzie S'gening Fast Boat

Wszystkie trasy S'gening Fast Boat