S'gening Fast Boat
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

S'gening Fast Boat

S'gening Fast Boat zapewnia szybkie przeprawy promowe z Sanur Beach na południu Bali do Nusa Penida na wyspie Penida, na wschód od wybrzeża Bali. Firma zapewnia dwa przeprawy dziennie w każdą stronę, co oznacza, że możesz spędzić kilka dni w każdym miejscu lub po prostu udać się na jednodniową wycieczkę, aby cieszyć się wspaniałymi widokami na morze, pięknymi plażami i tropikalnym klimatem. Podróż między dwoma malowniczymi portami zajmuje tylko 30 minut. Port w Sanur Beach znajduje się w pobliżu popularnego Denpasar, a Nusa Penida jest na wyspie znanej jako Paradise Island.

Szybka flota łodzi składa się z najnowocześniejszego statku z wygodną kabiną, najnowszego wyposażenia bezpieczeństwa i mocnych silników. Będziesz także znajdować się na pokładzie wysoko wykwalifikowanej i profesjonalnej załogi.

Directferries.pl pozwala na porównanie S'gening Fast Boat rozkładow jazdy i cen wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed podjęciem decyzji by znalezc najlepsze rozwiązanie dla Twojej podróży.

Na pokładzie S'gening Fast Boat

S'gening Fast Boat routes and ports

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.